Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hónapos kutyusom ma 2x is...

Hónapos kutyusom ma 2x is hányt! Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja nálunk van,idáig nem történt ilyen...ma 2x is egymás után,de semmi letrtség,ugyanúgy hozza a labdát,hogy játszunk stb...lehet valami baja??
2010. aug. 14. 16:32
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi,5 hónapos kutyusom
2010. aug. 14. 16:32
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet h parvó. az én kutyám is ilyenben szenvedett, hányt de normális volt, majd a 3. napon az orvos sem tudott rajta segíteni:( amúgy sztem vidd el orvoshoz, ne h úgy járj mint az én 4 hónapos Montikám:'( (LL)
2010. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nem adtatok neki véletlenül tejes csokit ?

Attól az én kutyám hányt mindig.

Gondoljátok végig mit adtatok neki enni amit nem kellett volna.

Bár 2 hányás még semmi, nem hiszem hogy bármiféle baja lenne :)

2010. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy füvet evett?Attól szoktak hányni a kutyák.
2010. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bozsikrisz ***** válasza:

Kölyök korában az én kutyám sűrűn hányt. Ha nem levert, akkor olyan nagy baj nem lehet, de azért figyeld őt.

Lehet, hogy csak túl gyorsan habzsolt. (?)

2010. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lehet hogy valamit véletlenül beevett és az zavarja a gyomrát, szerintem azért vidd el állatorvoshoz, vagy adj neki tejfölt, az -ha igaz- kitisztítja a gyomrát és a beleit.
2010. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lehet azért hányt mert fogat cserél!Az én kutyám is így volt semmit nem evett csak hányt.Majdnem meghalt de injekciós tűvel adtunk neki a szájába pépesített ételt attól gyógyult meg hála istennek.De ha továbbra is hány akkor vidd el orvoshoz.remélem tudtam segíteni
2010. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!