Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki eszik egészségesebben, te...

Ki eszik egészségesebben, te vagy a kutyád?

Figyelt kérdés

Nekem a kutyám eszik prémium kajákat, vitaminokat, táplálék kiegészítőket, ízület védőt meg mindent :D

Én meg sparos parizert meg egy kis E betűt.


2021. jan. 14. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk ugyanez...


Nekem viszont sokszor lelkiismeretfurdalásom is van, hogy foglalkozhatnék többet magammal és már el is kezdtem változtatni rajta :)

2021. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Nálunk nekem jutnak a húsos falatok Tysonnak meg a porcogója és a 3 napos bolognai tészta.Törõdöm a testemmel.
2021. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Kutyaim mindenbol kapnak, minosegi tap, lazacolaj, algapor, szaritott hus, jutalomfalat, stb. En mostanaban kezdtem el magamra is figyelni, etkezes, mozgas teren mert elegge elhagytam magam az utobbi 3 evben :/ De meg igyis egeszsegesebbek, mint en :D
2021. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

A kutyamnak fozom a husokat,zoldsegeket minden nap meg csontot nyersen adok.

En meg mindent nyersen eszek. Hust soha. 😁😂

2021. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Jó a kérdés. Nekem sokszor az fordul meg a fejemben, hogy az emberek mit meg nem tesznek a kutyáik egészségéért, gondolok itt arra, hogy elviszik hosszan sétálni akár a -5 fokban is, erdőbe futkosni, játszani. Közben meg önmagukért ezt nem tennék ezt meg, ha nem lenne kutyájuk. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a kutya sok szempontból jó hatással van a gazdája egészségére is.
2021. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy a kutya a legjobbat ... nekem meg ami akad. Raadasul a kutya preciz rendszeresseggel ... en magam meg ahogy esik ugy puffan alapon.
2021. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

6+


Na jo, de a kutyat en valasztottam, engem meg nem valasztott senki :)

2021. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Ételmaradék, csontok, néha száraztáp, de ezt nem igen eszi meg. Azt eszi amit mi, csak a maradékot. Imádja.
2021. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
A kutyám egyértelműen jobban eszik, pedig én se eszek össze-vissza mindent. Ízületvédő (glükozamin), prémium kaja, napi háromszor tiszta víz, időközönként egy kis zöldség-gyümölcs (amit kutyik ehetnek) és persze a rágcsi, a szárított csirkehús.
2021. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
A kutyám kimarad a jó pálinkából, szóval egészségemre!
2021. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!