Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki eszik egészségesebben, te...

Ki eszik egészségesebben, te vagy a kutyád?

Figyelt kérdés

Nekem a kutyám eszik prémium kajákat, vitaminokat, táplálék kiegészítőket, ízület védőt meg mindent :D

Én meg sparos parizert meg egy kis E betűt.


2021. jan. 14. 15:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is határozottan a kutya eszik jobban, egészségesebben, barfozunk és szárnyasallergiás, szóval nagyrészt szarvast meg nyulat eszik, mellé zöldségeket (tudom, hogy az neki csak rost, nem vitamin) és évszaknak megfelelő kiegészítőket, most, bízva abban, hogy a tavaszi versenyszezon nem marad el, ízületvédőket (zöldkagyló, MSM, kollagén).

Ez amúgy nem pénzkérdés, legalábbis nálunk nem, én szeretem a jó ízes, egészségtelen ételeket, az édességeket. A zöldségért meg a natúr húsért annyira nem vagyok oda, a kutyának meg muszáj azt ennie :D

2021. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a kutya. Barfozik mindent meg kap amit kell makk egészséges (doki is mondogatja hogy ilyen szép egészséges kutyát nem látott)

Én hát ömm... igyekszek egészségesen kajálni

2021. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29%
Hiába pontoztok le, a kutyám akkor is jobban eszik, mint ti! IRIGY KUTYÁK!!!!!!
2021. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Így bele gondolva határozottan a kutyám eszik egészségesebben. Prémium táp, vitaminok, néha zöldség-gyümölcs. Én is megpróbálok odafigyelni a változatos étkezésre, folyadékbevitelre, zöldség, gyümölcs, vitaminok. Viszont gyarló emberként néha becsúszik a gyors kaja, édesség, chips...
2021. jan. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
66%

Mi ugyanazt esszük.

Főzök magunknak. Rendes ételt, semmi sót és semmi fűszert nem használok, nem szeretem és nem is esik jól.

Szóval általában: csirkezúza, csirkeszív, csirkecomb, marhatüdő, marhamáj ilyesmik. Mikor mit. Dobálok mellé zöldségeket, répa, cukkini, zeller, mikor mit. Még egy kevéske rizs vagy zabpehely, amit szétfőzök benne, lényegében azzal sűrítem, ilyen főzelék állagúra.

Mindketten ezt esszük. A tápoktól, nyers hústól rosszul van.

2021. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!