Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kislányom születésnapjára...

A kislányom születésnapjára kutyust szeretne.Beagle fajtájút.Tudtok tanácsot adni merre, hol keressek a neten?Nem fontos hogy tökéletes ősöktől származzon, inkább csak legyen egésséges és kicsi, nevelhető,mert a kistesója fél a nagyobb kutyusoktól.

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 13:56
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
58%
Akiket én ismerek, egészséges bucik. Nem szapisat kell venni. Fajtamentőknél is vannak szerintem.
2021. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
0%

Ha már kutya, akkor kérlek, legalább ezek között nézz szét, ne vegyél, hanem az ajándékba vihetők közül válogass.


[link]

2021. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
93%
#22 ezeket tuti nem adják ingyen, vagy a képek kamu. Szerintem ha ráítna bármelyikre, sokkal többet kérne el mint az oltások meg a chip ára.
2021. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
92%
A NAV miatt nem írják ki az árakat.
2021. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim válasza:
16%
Nekem beagle kutyám van, szeretem de nem ajánlom, megnevelni nem lehet, nem fogad szót, kepes meg harapni..
2021. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
86%
22, szapit ne ajánlgass, menhelyeken is sok a kölyök.
2021. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
A születésnapjára ne akarjon semmit, pláne ne egy öntörvényű fajtát. Tenyésztőnél évek kérdése, mire lesz számára kölyökkutya. Ha ennyire fontos, hogy gyorsan legyen, akkor kénytelen lesztek fajtamentéstől vagy menhelytől hozni.
2021. jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként ha első kutya, akkor sokkal jobban jártok egy felnőttel. Írtad, hogy kölyköt szeretnétek, de sokkal jobban jártok egy felnőtt kutyával aki már higgadt, nincs benne az a kölyökőrület, illetve már van egy kifejlett személyisége. Illetve a másik amit már írtak, hogy tenyésztőknél éveket kell várni, tehát a szülinapjára nem lesz meg, fajtamentőknél pedig nagyon kicsi az esélye, hogy találtok kölyköt. Szaporítót pedig nem támogatunk.
2021. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

és ha a kistesó félni fog a kutyától? mert egy kölyökutya borzalom: harap, csíp,ugrál.


akkor a kutyának mennie kell?

2021. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, francia buldogot ne, ritka beteges fajta. Rövid a várható élettartama is. Ismertem tenyésztőt.


Én a shih-tzu ajánlom. Tökéletes első kutya. Ha jó tenyésztőtől van, akkor az idegrendszere is nagyon jó. Gyerekek mellé kifejezetten ajánlott, nem hullik a szőre.


Beagle az tényleg nagyon nem. Kettő is volt közvetlen is érettségi körben. Iszonyú nagy mozgásigényű, önfejű, szétássa a kertet, szökik. Amúgy nagyon jófejek, cukik, minden, de nem az a tipikus gyerek mellé ideális kutya.


Amúgy a kölyök az első kB fél évben nagyon sok bajjal jár, nem tudom volt-e már kutyátok. Bepisil, bekakil, éjjel nyüszít, szétrág dolgokat. Olyan mintha születne még egy babád, egy ideig. Aztán persze mindent megtanul, de az idő, hónapok és nem napok. Csak akkor szabad gyereknek kutyát venni, ha te szeretnél kutyát. Hidd el tapasztalat, a gyerekeknél kimerült abban, hogy de cuki vagy, imádlak. Gyere játsszunk. Minden másra ott van anya. Nyilván van kivétel, de nem jellemző.

2021. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!