Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyásként aludhatok füldugóval?

Kutyásként aludhatok füldugóval?

Figyelt kérdés

Ha pl éjszaka pisilnie kell azt észrevenném, a kutya hangja áthallatszik a füldugón?


(Még nincs nálam kutya, korábban voltak kutyáim, de azóta rászoktam a füldugóra)



2021. jan. 22. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

Meg fogod pedig szokni,h ugat a fuled mellett es nem ebredsz fel.

Egyuttalszik velem a nagytestu tipik veszelyes obloshsngu hazorzo kutyam es nem ebredek fel az ugatasara legtobbszor. Pedig az egesz tarsashaz zeng tole.

2021. jan. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Megoldja, hogy valahogy jelezzen, ha sürgős dolga van, de egyébként szoktasd rá, hogy mikor van sétaidő.
2021. jan. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Néhanapján amikor durván horkol mellettem akkor én is berakok füldugót de alapvetően nem szeretem használni mert nekem megnyugtató a szuszogását hallgatni és volt már, hogy hánynia kellett, szólt hogy ki akar menni (mindig kimegy az előszobába a kőre). Nem tudnék nyugodtan aludni, hogy nem hallom ha valami baj van.
2021. jan. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, ez kutyától függ. Az én kis mentettem szobatiszta, de ha mondjuk gyomorrontás vagy fertőzés miatt nem tudja tartani, elvégzi a dolgát az előszobában a járólapra. Nem én tanítottam rá, már tudta, mikor hozzám került. Olyan kis diszkrét, hogy nem ébreszt fel, ha ez éjszaka történik, csak lapít és nagyon szégyelli magát, mikor észreveszem. Pedig nem szidom le, csak feltakarítom. Viszont a szagra felkelek, akármennyire csendesen próbálja intézni. 🙂
2021. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Az en kutyam ha szolni akar valamiert es mondjuk alszom ... odajon a fejemhez es eloszor csak mereven nez ... ha nem reagalok, megerint a nedves orraval ... ha meg mindig semmi reagalas a reszemrol, akkor elkezd a labaval finoman jelezni ... ha meg mindig ugy csinalok mint ha aludnek, akkor ket labbal felall az agy szelere es elkezdi nyomkodni a matracot :) Persze ilyenkor mar nem birom tovabb megjatszani, hogy alszom ... es jol lebirkozom :D


Fuldugo azert van, hogy ne halld a hangokat ... amelyik fuldugo mellett meghallod a kutyat, az a fuldugo semmit nem er. Anyam fuldugoval alszik, ha tul koran vagy tul keson erkezem, a csengore sem ebred fel, pedig nekunk meg bekebeli bimbam csengonk van, olyan hangos mint ha harangoznanak.

2021. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Füldugóval alszom, de a kutyám által keltett bármilyen apró szokatlan neszre felébredek. Egyébként meg ágyúval se lehet felkelteni. Furcsa ez.
2021. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!