Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ökölnyi méretű csomó van a...

Ökölnyi méretű csomó van a kutyám hátán. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. egy órája észre vettem a kutyámon egy ökölnyi nagyságú csomót, a marja környékén. Eddig nem láttam, hogy ott lett volna és rettegek, hogy egy daganatról van szó.. Nem vettem észre rajta, hogy megváltozott volna az étvágya, vagy bármi más.

Van egy fekhelye, amit általában fejre szokott fordítani, és bebújik alá. ( egyáltalán nem értem miért jó neki teknőst játszani ) Arra gondoltam, hogy talán magára húzta a műanyag fekhelyét. Ettől lehetséges lenne a dudor? A dudor nem piros, semmi különös nincs benne. Csak elég nagy.

Előző pénteken kapott oltást. Már 3 éves. A chip miatt nem dagadhatott fel ennyire?

Előre is köszi!



2021. jan. 24. 21:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
2021. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
6%
Tumor.
2021. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%

Ha egy daganat ilyen gyoran növekszik, akkor ott baromi nagy baj van.


Én is inkább vagy zsírcsomóra tippelek vagy feldagadt az oltás helye. Mindenesetre mindenképp mutasd meg a dokinak ha nem múlik!

2021. jan. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Másnapra Kisebb lett neki a pukli, de elviszem orvoshoz. Remélem, hogy csak megütötte.
2021. jan. 25. 08:19
 15/22 anonim ***** válasza:
45%
9 az ilyen magadféle "hozzáértők" kutyája szenved a legtöbbet, mert mindig jobban tudtok mindent mint az orvos. Ha meg csóró vagy és pár ezer forint annyira hiányzik a költségvetésből, hogy nem tudod megnézetni a kutyádat SZAKEMBERREL akkor nem kellene állatot vállalni.
2021. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
8%

Milyen fajta kutya? Dromedar? Mert akkor szerintem tok normalis ha van egy pupja :)))

(vicceltem termeszetesen)

2021. jan. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Igen csekély agyi tevékenységre utal ezzel viccelődni, de hátha valakinek tetszett és majd megfulladt a röhögéstől.🙂
2021. jan. 25. 12:36
 18/22 anonim ***** válasza:
Voltatok orvosnál? (írtad,hogy elviszed) Kiderült mi az?
2021. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondta hogy az oltás miatt volt. 29.-én megyünk vissza vissza hozzá, hogy megnézze minden rendben van -e.
2021. jan. 25. 13:17
 20/22 anonim ***** válasza:
11%
Akkor meg is dromedar :))))))
2021. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!