Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legolcsóbb hippoallergén...

Legolcsóbb hippoallergén kutya táp?

Figyelt kérdés

A kutyámnál ma csirke allergiát diagnosztizáltak.

Az állatorvos a Royal Canin ajánlotta, viszont az nekem túl drága.

Melyk a legolcsóbb hippoallergén csirke mentes táp?

Illetve kb. Mennyi egy fogkő leszedés? 8 kg-os kutyának...súlyos fogkövesség esetén


2021. jan. 29. 19:18
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Igen, mert 1 kg tápot eszik havonta a kutya és mellé kap konzervet.

Én is a Tescos párizsit eszem meg húst is csak akkor ha akcios, ha én ezt eszem ő miert ne ehetné

2021. jan. 30. 14:21
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha kilót akarsz venni akkor a közeli kisállatboltban tudod megnézni mi kerül ennyibe, aztán megnézed melyikben nincs csirke. Viszont ennyiért valószínű mindegyikben lesz, ha kimondottan csirke nem lesz ráírva, de a hús és állati fehérjék felirat az valamennyi csirkét is takar.
2021. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk azért, mert te dönthetsz arról hogy mit eszel és a saját döntésed az hogy most azt eszed amit, a kutyád viszont nem tudja magának megvenni a rendes tápot mert rád van utalva. Azt meg végképp nem értem, hogy havi 1kg táp hogy elég, még melléetetés mellett sem. Nekem most dupla akkora a kutyám mint a tied és 300-350g a napi adagja, tehát 3 napra elég egy kiló táp. Ha elfelezzük és a tiednek csak 150g a napi adagja, még akkor is csak 6 napra elég. Hogy tudsz annyira mellé etetni nedvessel, hogy egy hónapra elég legyen egyetlen kiló táp?? Nem értem ezt az egész helyzetet...5 szem tápot kap a kutyád egy nap vagy mi?
2021. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

30 g száraztápot eszik

200 g konzervel

2021. jan. 30. 17:42
 25/30 anonim ***** válasza:
40%
Álljatok már le!! Azok,akik oltják a kérdezőt,gondolkodjanak már el. Mert amíg a ti kutyátoknak anyuci meg apuci megveszi a drága tápot,addig nincs baj,de az élet ennél keményebb lesz. Komolyan,ebbe a kategóriába már csak gyerekek írkálnak???! Mert egy felnőtt felfogja ésszel,h akadnak az életben nehéz feladatok,amiket meg kell oldani,lábra kell állni és igen,ilyenkor akár anyagilag is nehéz lehet,de nem mindig volt ez így és nem mindig lesz. Ráadásul hiába durrogtok,nem tudjátok nektek mit hoz a február. De ismétlem,míg anyuci előteremti,addig könnyen írkál a sok tizenéves. Mit képzeltek ti magatokról,h ilyen mocskos módon szóltok be,anélkül,h bármelyikőtök is ismerné a kérdező?
2021. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
67%
#25, szerintem pont hogy nem gyerekek ezek a válaszolók, mert egy gyerek nem fog olyanokra gondolni hogy mivan ha becsúszik egy baleset és műteni kell a kutyát.
2021. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
46%
Én teljesen egyetértek a 25-ös válaszolóval,többször tapasztaltam,hogy nagyon gyerekek vannak itt. Egyébként utolsó,pont te vagy a 17#válaszoló. Ne felejtsd el,ha pár év múlva lesznek nehéz napjaid,hogy látatlanban megszóltál valakit. Ha majd nehezen fogod tudni kibökni a villanyszámlát,akkor jusson eszedbe. Magas lóról nagyot lehet esni ha nem vigyázol!
2021. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
76%

Ebbe a kategóriába meg úgy általában az interneten a felnőttek és gyerekek közötti szint írogat 15-25 közötti, nem véletlenül szól minden második komment arról amiről.

A maradékot a felnőtt, de agyilag ezen az értelmi szinten megragadt emberek adják és igen kis szelet a józan.


Egyébként meg igen, bűzlik a dolog, mert ha van pénz 200g konzervre, akkor 30g tápra miért nincs? Mikor a konzervvel kb. 3x drágább etetni. És ezer Ft menti meg őt valami bajtól az életben? Ezek nem racionális dolgok, valahol bökkenő van. Talán kamu a kérdés is? Ja hát persze. Ezen az oldalon gyakorlatilag semmit nem lehet komolyan venni, az állatok kategória is kb. az ezotériával van egy szinten, meg csak lelki és érzelmi frusztrációt leadni jönnek az emberek, kamu kérdésekkel hozzászólást generálni és többes regisztrációval lepontozni.

2021. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Nem szereti a száraztápot azért kap konzervet.

Bellosan konzervet eszik és Orlando Gourmet tápot.

Így olyan 3500 Ft-ra jön ki a havi adagja.

2021. jan. 31. 10:44
 30/30 anonim ***** válasza:

Hát akkor a bellosan 300ft/hét. 1250 grammos,ergo elég 5 alkalomra.

Az én kutyám 200grammot eszik tápból,tehát 1.5 kg-ot hetente,ami 1600 ft. Ezek alapján nem kamu!

Az övé 3 hét alatt eszik meg 1kg-ot. Nagyjából ugyanannyiba van neki a táp mint a konzerv.

2021. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!