Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A baratom nagyon oda van a...

A baratom nagyon oda van a kutyajaert. Csak szerintem tulzas ? Vagy en lennek bolond?

Figyelt kérdés
Eloszor is szeretnem tisztazni hogy szeretem az allatokat ahogy az o kutyajat is. De szerintem tulzas amit o tesz. A kutyaval egy tanyerbol eszik , vele alszik ...dolgozni viszi magaval. Mikor hetvegente ott alszom nala meg akkor is a kutyat felhozza a szobaba ami nem is baj de jelenleg nagyon sok szort veszit es sokszor napig erzem a torkomban es rengeteget kohogok amit mondtam neki is de szerinte csak bekepzelem. Mondtam neki inkabb aludjunk az en lakasomban de a kutya nellul nem akar jonni. Nekem pedig van egy lakotarsam aki nem szereti a kutyat a hazban szoval tiszeteletben kell tartatanom a lakotarsam kereset. En tenyleg nem tudom velem lenne baj es csak szerintem tulzas hogy valaki ennyire oda legyen a kutyajaert es semmit de tenyleg SEMMIT nem tud csinalni a kutyaja nelkul. Nem tudom mi tevo legyek szeretem ot de tenyleg mar sokszor ugy vagyok vele h inkabb nem is akarok talalkozni vagy barmit is tenni vele mert minden figyelme csak a kutyan van. Valaki valami tanacs??

2021. febr. 1. 10:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
5%

Nekünk benti kutyánk van, de nem alszik velünk. Van saját helye, vagy ott, vagy a nappaliban a kanapén.

Ha csak kutyával indul el, akkor nem jártok moziba, színházba (tudom, most covid van, de előtte). Csomó jó program van, ahova nem lehet kutyát vinni.

Biztos nem lennék olyan emberrel, akit ennyire korlátoz a kutyája

2021. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem fertek meg egymas mellett? Ha valasztanom kellene a kutyam vagy a csajom kozott, akkor valoszinu a kutyat valasztanam. Csajok jonnek-mennek, de a kutyam az en felelosegem. Ez nem jelenti azt, hogy nincs heje egy lanynak az eletunkben, de fel kell fognia, a kutya egyenrangu.
2021. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
82%
j=ly :)
2021. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ki kéne dobnia. Mármint Téged. Kutya nem terjeszt emberre veszélyes vírust, és több szeretet van benne, mint az emberekben. Én is imádom a kutyámat, és szívesen etetem a kanalammal ebéd közben. Élek, nem haltam bele, sőt, örülök hogy van valaki, aki nem keresi bennem a hibát. Jól teszi, ha szakít Veled.
2021. febr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
81%

Én a macskámat imádom ennyire.

Nem hiszem hogy változna miattad a pasi.


Szerintem ha zavar a szoros kapcsolatuk keress mást. Legalább tanultál belőle, és legközelebb ez is szempont lesz majd pár választásnál...

2021. febr. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Kedvesseged hatartalan 24es
2021. febr. 2. 11:26
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, Neked meg az érzelmi intelligenciád határtalan.
2021. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
56%

Én megértem a kèrdezőt.


Mindezt úgy, hogy nagy kutyab.zi vagyok. Én is a kutyával alszom, meg kb az összes szabadidőm vele töltöm (mondjuk a tányéromnak a közelébe se mehet, az nekem is erős), de azért van igényem csak a kedvesemmel lenni is. Olyankor a kutyának takavan, nem kell mindig az arcunkban lennie.


Ha tényleg szeretne téged a fiú, akkor neki is lenne rád igénye, vagy minimum tiszteletben tartaná, hogy te mit szeretnél.

2021. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
40%
Túlzásnak tűnik valóban. Az exem is ilyen volt, szó szerint hagyta hogy nyalogassa a kutya a nyelvét. Nem a kutya iránt érzett szeretete miatt szakítanál a barátoddal, hanem mert ez egy egészségtelen ragaszkodás. Szeretem az állatokat én is, de a tányérom azért tabu. Vannak határok, mégis csak egy állatról van szó, aki a seggét nyalja.
2021. febr. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Hasonló szituban vagyok. A barátnőm kutyabolond, egyre inkább betelik a pohár! Fel akar mondani a munkahelyén, mert így 8 órán keresztül el van választva a kutyáitól! Együtt alszunk velük, mindig közénk akarnak feküdni és rámszól, ha arrébb akarom tenni őket. Sokszor odamegy hozzájuk, becézgeti, puszilgatja őket, engem pedig mindig kihagy ebből. Mindent értük tesz, engem pedig figyelmen kívül hagy, már teljesen úgy érzem, hogy csak azért van velem, hogy tudjak neki segíteni a kutyaszitterkedésben, mert egyedül nehéz neki gondoskodni róluk, lévén, hogy szobakutyák. Sokszor kifejezi, hogy elege van az emberek társaságából és inkább van a kutyáival. Én is szeretem a kutyákat és alapvetően az állatokat, de ez nekem már sok, szerintem szakítás lesz a vége.
2021. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!