Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 hetes dobermann kutyám...

12 hetes dobermann kutyám mellé vettem egy 8 hetes dobermann-t, és mindent harapdálnak, harapdálva játszanak, ami 15 perc után eldurvul. mit csináljak?

Figyelt kérdés

szét kell szedni őket, semmiképp nem akarom, hogy bármelyikben kár keletkezzen vagy rosszabb


a 8 hetes szuka ráadásul, szóval fele akkora

de már az is elég nagyot harap, mindent harapdálnak, mindent szájba vesznek, a kezem is...


nem tudom mit reagáljak erre, régi kutyám egyáltalán nem ilyen... nem is tűri ezt a játékot

de ez a kettő láthatólag mindkettő belemegy, mindkettő ilyen rágós-harapós, de 15 perc után eldurvul a játék


másik probléma, hogy a nagy féltékeny a játékokra és az ennivalóra, ilyenkor odakap és mérgesen ugat...


játék közben szerencsére sokat van a kicsi felül, de az is durván harapja a nagyobbat, van ereje ahhoz képest, hogy csak 8 hetes


2021. febr. 8. 18:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire se értesz a kutyákhoz, pláne a MUNKAKUTYAfajtákhoz, vidd őket vissza a tenyésztőkhöz.
2021. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%
11-es, szerintem nem tenyésztősek, ha így tudott venni, főleg tenyésztő nem ad 12 hetes mellé egy nyolc hetest, főleg nem ilyen tapasztalatlan embernek mint a kérdező
2021. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%
Le merem fogadni, hogy nem tenyésztőtől vannak. Nem tk-esek.
2021. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%
"Tenyésztő", ó te kis naív :D szerinted egy normális tenyésztő adott volna ilyen embernek kutyát?
2021. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%
#11 vagyok. Fő az optimizmus! :D Persze tudom, hogy esélytelen.
2021. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
92%
Te leszel az oktatójuk? Uram atyám! Mégis hogyan mikor egy elemi kérdést sem tudsz megoldani és a gyakorin kérdezed, hogyan kell. A kutyák oktatása olyan dolog amit szintén meg kellett volna tanulni szakkönyvekből és tapasztaltabb oktatóktól mielőtt belevágsz rögtön két kutyával. :(
2021. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
78%
Minek vett kettőt? Hogy szaporítsa és jó pénzért eladja.
2021. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
75%
Kerdezo,ellenkezo nemu a ket kicsi ,ugye?
2021. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Tenyésztőtől vettem. Bőven több, mint 300 ezerbe vannak.


Ellenkező neműek, hogy párban tartsam őket. A kisebbik a szuka. Az is kezdeményezi a játékot, rámenős az is.


Azon vagyok, hogy megoldást találjak. Egész nap velük vagyok.


Természetesen választ még nem kaptam a kérdésemre, eddig, úgy érzem, némi kioktatást szándékozik eszközölni rajtam, jóeséllyel tinédzserek

2021. febr. 8. 20:33
 20/26 anonim ***** válasza:
25%
A kiskutyák (8-12 hetes az baba..) játszani fognak, ivarérettségig nem fognak durvulni. Esznek, isznak, alszanak és játszanak. Nem lesz semmi gond.
2021. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!