Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Behozzam a kutyámat a hideg elől?

Behozzam a kutyámat a hideg elől?

Figyelt kérdés

Van egy 9 hetes, 5 kilós kölyök kutyám.

Láttam hogy most hétvégén akár -8, -9 fok is lehet esténként.

Szerintetek be kéne hozni, vagy ezt a hideget is kibírja odakint?

Köszönöm a válaszokat!



2021. febr. 9. 16:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

7-es vagyok. Pont amstaffom van.....

setahoz oltoztetem. Egeszseges sportos felnott kutya.


Meg felnotten se csapnam ki a kertbe. Rovidszoru. Nem parasztkutya....

2021. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Az enyém keverék, ezáltal nem rövid szőrű.

Ettől függetlenül még nem itt kell kiélned a frusztrációd, erre senki nem kíváncsi.

Ha lakásban tartod a felnőtt kutyád, akkor az a te döntésed. Bár ezzel sokan nem értenének egyet, de te tudod.

2021. febr. 9. 21:49
 13/17 anonim ***** válasza:
47%
A babakutyat meg vedelmezni kell. A mamakutya a karjat korbefonva alszik a kolykeivel es rajukhajtja a mellkasat es fejet. Erzik a szivdobogasat es testenek meleget!!! Az ilyen fiatal kutyanak kell a testi kontakt. A vedelem. Az anyjara van szuksege!!!! Nemcsak a melegites miatt!!
2021. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%
Ekkora kölyökkutyát még alapvetően lakásban kell tartani, pláne télen (nem csak -10 fokban). Rövidszőrűt (staffi keverék) felnőttként is be kell engedni fűtési idényben. Tehát a válasz igen. A nagy kutyával persze játszhat, kell kint mozognia is, de éjjelre és pihenni bent legyen.
2021. febr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Most mi is betesszük őket, fűtött melléképületbe. Pedig amúgy felnőttek, kintiek és van bélelt óljuk.

Kölyköt meg semmiképp hagynám kint most ebben a hidegben.

2021. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vidd be! 9 hetes kutyus meg picike.

Ha lakasba nem viheted vidd be garazsba, kazanhazba (a lenyeg, hogy ne legyen bent fagyos hideg). Vigyazz, hogy ne legyen veszelyes dolog a garazsban (pl festek, lakk, mutragya, kemiai dolgok, patkanymereg stb) mert szetszedheti. Ja es kutyakaja se legyen, mert feleheti az egesz zacskot!:)


Nekem labradorom van, idos, kinti kutya es birja a hideget de ilyen nagy minuszokban a garazsban van.


Persze vidd ki ot pisilni stb, nezz ra gyakran!

2021. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
71%
Ha van fűtött, hőszigetelt háza, akkor nem muszáj bevinni, semmi baja nem lesz kint.
2021. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!