Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Helo! Tudtok segíteni? Kistest...

Helo! Tudtok segíteni? Kistestű (max 3 kg) keverék szuka kutyust szeretnék. Melyik oldalon érdemes nézelődni?

Figyelt kérdés

Most a menhelyek honlapját hagyjuk, mert azokat már átnyálaztam (persze lehet, valami elkerülte a figyelmem). Exprssen bepötyögtem, hogy:

-szuka

-keverék

-júliusi születésű

És csak 7 találtaot dobott ki sajnos, mind nagytestű vagy középtestű. :S Ja! Egy fontos "feltétel", hogy 2010. júliusi születésű legyen a kiskutya, vagy augusztusi. Köszi a segítéget! (nem probléma, ha eladók a kutyusok és nem ingyen elvihetők ajándékba)


2010. aug. 17. 10:41
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a segítgéget. Amúgy szuka kutyust keresek, és feltétel, hogy júliusi legyen. :S
2010. aug. 17. 11:33
 12/23 anonim ***** válasza:

Hát a keveréken ennyit nem kellene gondolkozni. Egyik sem tetszik?

Nézd már mennyit belinkeltek neked.

2010. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
2010. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
itt van egy hirdetés igaz csivava-pincher keverék és 10000ft mondjuk én men adnák keverékért ki pénzt mert ezek csak egy mocskós szaporítók!: [link] remélem jó a link :S
2010. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Majd én eldöntöm, mennyit gondolkodok rajta. Kb 15 évre szól a döntés, ha nem tudnád.

Annak aki segített köszi, nézegetem a kutyusokat és gondolkodom rajtuk. :)

2010. aug. 17. 11:47
 16/23 anonim ***** válasza:

[link]

ő 3 éves de cuki


[link]

itt keresgethetsz még


Miért feltétel hogy 2010 júliusi legyen?

2010. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ő elég kicsike? : [link]

[link]

vagy ő? [link]

[link]

És ő? [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nézd az álatald említett kistestű fajták,mind rohadtul től vannak szaporítva,akik pedig hagyják keveredni a kutyájukat,azok nem minőségi helyről vették,nem szűrették a szülőket.

Tehát ha egy betegségektől terhelt kutyát akarsz,akkor hajrá.

2010. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Amilyen példákat csak mondtam, az csak PÉLDA volt az Isten' szerelmére. Azért nem érdemes ezen az oldalon kérdezni valamit, mert egyből megy az okítás, de hasznos válasz csak elvétve van. Annak, aki normálisan válaszolt a KÉRDÉSRE annak köszönöm. A többiek meg tök fölöslegesen okosítottak, mert az ő válaszuk az egyik fülemen be, a másikon ki. :)
2010. aug. 17. 16:07
 20/23 anonim ***** válasza:
11:15 tudom milyen a keverék kutya mit okoskodsz te.irtam valamit minek kell belekötni?itt mindenki akkora bunkó már bocsánat(tisztelet a kivételnek!!!!)kérdező te meg inkább veszel egy keverék kutyát amikor irtad h megtudnád venni a fajtatisztát..szted a keverék milyen lesz?mind 2 fajta tulajdonságát örökli de azt csinálsz amit akarsz.csak jól megsz.pod ha beteg lesz mert szaporitják
2010. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!