Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Helo! Tudtok segíteni? Kistest...

Helo! Tudtok segíteni? Kistestű (max 3 kg) keverék szuka kutyust szeretnék. Melyik oldalon érdemes nézelődni?

Figyelt kérdés

Most a menhelyek honlapját hagyjuk, mert azokat már átnyálaztam (persze lehet, valami elkerülte a figyelmem). Exprssen bepötyögtem, hogy:

-szuka

-keverék

-júliusi születésű

És csak 7 találtaot dobott ki sajnos, mind nagytestű vagy középtestű. :S Ja! Egy fontos "feltétel", hogy 2010. júliusi születésű legyen a kiskutya, vagy augusztusi. Köszi a segítéget! (nem probléma, ha eladók a kutyusok és nem ingyen elvihetők ajándékba)


2010. aug. 17. 10:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
37%

Mit vagy ilyen idegbeteg??Valami gondod van vagy mi?

Te okoskodsz,a kérdező eldöntötte,hogy keverék kutyát szeretne haazt írja,hogy fajtatísztát akar akkr meg azért fogsz itt pampogni,mert,hogy miért nem keveréket ment meg?!

Szerintem meg igenis helyes,hogy annak ellenére,hogy lenne pénze fajta kutyát venni ő mégis képes egy keveréket megmenteni a szaporitók karja közül,az,hogy fizetne is érte az neked miért okoz gondod?Talán fáj,hogy keverék kutyája van és képes érte fizetni?!Te ettől bármi féle gondba fogsz részesülni,nemhgy inkább segítenél,itt kötegetsz mindenkivel,közben mg te nem tudod,mi az a keverék kutya és megkérdezed,hogfy de milyen fajta kell?!

Szerinte te húzzd vissza magad,mert egyedül te okoskodsz és szólsz bele más ÉLETÉBE,hogy milyen kutyáért hajlandó fizetni,az,hogy te épp esetleg nem tehetd meg,hogy ekverék kutyáért fizetsz az magadban intézzd el,énse tehetem meg,de ha megtehetném akkor is adnék érte egy jelképes összeget.

2010. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

"Kedves" 17:23. Akkor majd megszo.pom. :P Magánügy, nemde?

Utolsó: teljesen igazad van. Nem látom értelmét annak, hogy vegyek százezrekért egy kiskutyát, amikor menhelyeken épp oly tökéletes kiskutyák vannak. Különben abban is igazad van, ha venni akarnék egy (pl.:) Yorkit, egyből kapnék 5 olyan választ, hogy miért nem menhelyről hozok ki keverék Yorkit... Pfff. :S

2010. aug. 17. 21:22
 23/23 anonim ***** válasza:
na idefigyelj.te nem ismersz engem h mire van pénzem és mire nem.mindenem meg van még több is....ja és fajtatiszta kutyám van..:)én nem szólok bele más életébe te okoskodsz mintha te szartad volna a világot.olvasd már el h mit irtam elöször te igenhülye....tudod kit idegbetegezz te.egy szóval nem irtam h ne vegyen keverék kutyát és ha venne vagy menhelyről hozna nem irnám ide h miért azt vette meg...de inkább nem foglalkozok ilyen barommal mint te már bocs...ilyen embereket istenem.miért kötöttél bele abba amit irtam?nem mind1 neked h mit irok??atyaúristen még én baszom fel az agyam ilyen hülyén..
2010. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!