Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy dolgozzam fel azt, hogy...

Hogy dolgozzam fel azt, hogy szerdán jön az állatorvos és elaltatja a 13 éves kutyusomat, akivel együtt nőttem fel? 19/L

Figyelt kérdés
Szüleim halála után szorongó gyerek lettem és féltek, hogy nem fogom bírni a sulit. Csak az állatokkal tudtam kijönni, így azt tanácsolta a pszichológus a nevelőszüleimnek, hogy legyen egy kutyim. A legédesebb, legcsodásabb kis lény, akit valaha ismertem. Daganatos beteg már egy ideje. Sokféle kezelést kapott, néha jobban volt, néha rosszabbul, de most már nagyon szenved. A doki azt mondta, most már nincs értelme életben tartani tovább, mert fáj neki és vegetál csak, ez már nem kutyához méltó élet. Ésszel felfogom, hogy igaza van, de nem tudom elképzelni az életemet nélküle. Azért nem mentem vidéki gimibe, aztán vidéki egyetemre, hogy ő velem maradhasson. Tudom, hülye vagyok, de soha nem gondoltam, hogy egyszer majd ő nem lesz, pedig tudom, hogy az ő életük rövidebb, mint a miénk. Rettegek, hogy ha meghal, utána akarok majd menni.

2021. febr. 21. 10:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Kutyára nem tudtam volna ránézni, viszont a másik állat segített. Így lett macskám a kutyám halála után néhány hónapra.
2021. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Csicsky ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem mindenki hisz a túlvilágban, és akik hisznek, azok is többféle módon. Akik bíznak abban, hogy a kedvenceik nem haltak meg, csak egy másik világba távoztak, és szeretnének egy kicsit megvigasztalódni, azok számára küldök egy részletet Dr. Michael Newton könyvéből, aki többek között arra a kérdésre próbált meg választ kapni, hogy van-e az állatoknak lelkük és ha igen, akkor ők is jelen vannak a szellemvilágban?

Dr. Newton egy amerikai hipnoterapeuta volt, aki a klienseit többet között a köztes létbe küldte vissza, oda, ahol a lelkek a két megszületés közötti időt töltik. A beszámolók között akadtak olyanok is, akik az állatokkal kapcsolatos dolgokról beszéltek. Idézek ez egyikből:

„A kutyám a Földről velem lehet a spirituális területemen, ahol megalkottam a házamat és a kertemet, mert számára természetes dolog itt lenni. Ő hozzám tartozik, mert egymáshoz kötődő játszótársak voltunk. A Földön egymás iránt érzett, kölcsönös szeretetünk és tiszteletünk itt megújul, mert azok jó dolgok. Mindkettőn számára szépség van ebben.”.

További részlet a könyvből az állatokkal kapcsolatban:

[link]

2021. febr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
A szívem szakad meg. Ahogy az én kutyimat elaltatták másnap itt volt a másik. Így vele kellett foglalkoznom. Talán, így könnyebb volt.
2021. febr. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Sok kitartást neked a mai naphoz. 🙏
2021. febr. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok. Én is sokat gondolok Rád,a kérdésed kiírása óta. Nem tudom hogy vészelted át az elmúlt napokat és a mait és az elkövetkezőket, azért majd jelentkezz be amint lesz erre erőd, lehet az is hoz egy kis megkönnyebbülést ha leírod ide együttérző embereknek.
2021. febr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg erőt kívánok a mai naphoz! Remek és hosszú élete volt a kutyusodnak, nem is kívánhatott volna jobb gazdit.
2021. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Lélekben mind veled,veletek vagyunk! Küldjük a sok-sok szeretet! :(
2021. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%
😔♥️
2021. febr. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!