Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy csivava is kutya? Mi van,...

Egy csivava is kutya? Mi van, ha én nem érzem annak?

Figyelt kérdés

Kutyát szerettem volna, de anyukám csak a csivavát engedi, mert panelban lakunk. De én valahogy nem érzem, hogy jól kijönnénk. Nem tudom, hogy bánjak majd vele. Mit tegyek?

Én nem akarok megbántani senkit és nem azt mondom, hogy fúj, ez egy patkány, nem kutya vagy ilyesmi. Csak nem tudom, szomorú vagyok, hogy ilyen fajta lesz. De szeretném szeretni, csak nem tudom hogy tegyem majd.

Köszönöm, hogy meghallgattatok.



2021. febr. 21. 20:36
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne lenne az?
2021. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%
Sima kistestű kutya, amúgy ha meg van nevelve nagyon aranyos, főleg a hosszabb szőrű fajta.
2021. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%

Attól, mert nem tetszik a kinézete, attól még kutya. Ha érdekel, hogy miért, vedd elő a biológia tankönyvedet, és nézd meg, hogy mitől tartozik egy élőlény egy adott fajba!

Egyébként panelban a törpe tacskó is szóba jöhet, az is kis testű, és jóval közelebb áll kinézetre a klasszikus kutya-formához.

2021. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
57%

Ha panelban laknék és csak kistestű állatom lehetne, akkor inkább macskát választanék, az is 2x akkora mint a csivava.


Ettől függetlenül persze, ő is kutya. De én se vennék olyat.


Egyébként úgyis megszereted, általában az állatok úgy vannak kitalálva, hogy nem lehet őket nem szeretni.


Én sem akartam soha macskát, de az élet úgy hozta, hogy találtam egyet (kb 3 hetes lehetett) a hidegben az árokparton. Nyilván nem hagytam magára, hazahoztam és lett 1 macskánk.

2021. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon is jó kutyák, a fajtatiszták legalábbis... Viszont elég drága. A szaporított meg idegbeteg lesz, szóval olyat ne vegyetek.


Azért van nagyon sok fajta, ami rendes lemozgatás mellett tartható panelban.

2021. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
73%
A csivava kutya, még ugatni és morogni is tud! És kifejezetten aranyos!
2021. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Jó, értem, persze, hogy abba a fajba tartozik, meg minden.

De épp ezaz, hogy a mamánál a legkisebb macska is 2* akkora, mint egy ilyen kutya és ez nekem nagyon furi.

2021. febr. 21. 20:49
 8/36 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy anya ráadásul minit akár, ami max(!) 2 kiló ..
2021. febr. 21. 20:50
 9/36 Sdujeki36g válasza:
86%
Ha nem érzed kutyának akkor minek? Felesleges kutya a házba ha már így álsz hozzá
2021. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
79%

Igen a csivava kutya, attól, hogy te nem érzed annak még kutya marad.

Viszont ha azt érzed nem jönnétek ki jól, inkább ne legyen csivavád-vagyis kutyád. Már most szomorú vagy miatt, mi lesz később.

Ok van rá esély, hogy mégis megszereted, de ha nem akkor ott fogtok szenvedni mindketten. Inkább ne.


Ha anyukád szeretne magának egy csivavát az más. (írtad, hogy ő minit szeretne)

2021. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!