Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy csivava is kutya? Mi van,...

Egy csivava is kutya? Mi van, ha én nem érzem annak?

Figyelt kérdés

Kutyát szerettem volna, de anyukám csak a csivavát engedi, mert panelban lakunk. De én valahogy nem érzem, hogy jól kijönnénk. Nem tudom, hogy bánjak majd vele. Mit tegyek?

Én nem akarok megbántani senkit és nem azt mondom, hogy fúj, ez egy patkány, nem kutya vagy ilyesmi. Csak nem tudom, szomorú vagyok, hogy ilyen fajta lesz. De szeretném szeretni, csak nem tudom hogy tegyem majd.

Köszönöm, hogy meghallgattatok.



2021. febr. 21. 20:36
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
74%

Papillon, pomerániai törpe spicc esetleg toy uszkár?

Nézegesd meg őket és mutasd meg anyudnak is.

30as voltam.

2021. febr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
57%
Vegyél egy maine coon kandúrt,az 12-14kg súlyú macsek...6x akkora mint a kutyuli🤣
2021. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Anyum csakis csivavát akar.

De pl a törpe pincser, az hasonlít rá és 2 kilóval több 😂

2021. febr. 22. 12:20
 34/36 anonim ***** válasza:
88%

És miért akar csivavát ennyire és miért pont törpét?

Mit mond arra, hogy maximum rendes csivavát lenne érdemes venni, mert ilyen mini felelőtlenség?

Nem hiszem el, hogy egy felnőtt ember nem tudja megérteni, hogy ez a “mini” dolog csak egy reklámfogás a proliknak...

Régen azok a tenyésztők adták “Mini csivava” néven a hibás csivaváikat, akiknek született olyan kutyája, ami nem felelt meg a standardnak méretileg... De manapság már egy bejegyzett tenyésztő sem csinál ilyet, ezt már csak a szaporítók csinálják. Ergo az NEM IGAZI csivava, amit onnan vesz és totál etikátlan ilyen embereket pénzzel támogatni.


Én is a papillont ajánlom, ugyanis nem sokkal nagyobb és a világ egyik legokosabb fajtája, benne van a top 10-ben ebből a szempontból.

2021. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Nem tudom, csak azt mondta, hogy csakis csivava.

Először nem is akart, aztán azt mondta, jó, lehet kutya, de csak csivava, mire lebeszéltem volna, azt mondta, neki kell.

Minden féle fajtát mondtam már, de neki csivava kell.

Hát akkor legyen na.

2021. febr. 23. 06:11
 36/36 anonim ***** válasza:
86%
Anyukád gyerekesebb, mint te.
2021. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!