Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy csivava is kutya? Mi van,...

Egy csivava is kutya? Mi van, ha én nem érzem annak?

Figyelt kérdés

Kutyát szerettem volna, de anyukám csak a csivavát engedi, mert panelban lakunk. De én valahogy nem érzem, hogy jól kijönnénk. Nem tudom, hogy bánjak majd vele. Mit tegyek?

Én nem akarok megbántani senkit és nem azt mondom, hogy fúj, ez egy patkány, nem kutya vagy ilyesmi. Csak nem tudom, szomorú vagyok, hogy ilyen fajta lesz. De szeretném szeretni, csak nem tudom hogy tegyem majd.

Köszönöm, hogy meghallgattatok.



2021. febr. 21. 20:36
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Én egy tacskóval van egy kis menhelyes keverékkel is beérném, de az, hogy kutya és az hogy 2 kiló nekem két külön fogalom.

Igen, anyukámé lesz.

Inkább ne is kértem volna kutyát.

Mindegy.

2021. febr. 21. 21:20
 12/36 anonim ***** válasza:
91%
Nem súly alapján határozzák meg a kutya definícióját.
2021. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
90%

Mini csivavát ne vegyetek! Ugyanis ilyen kutyafajta nincs!

Aki ilyet árul, az szaporító és mem tenyésztő és ezek a kutyák nagyon nagyon betegesek!

2021. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
77%
Én meg mindig is akartam egy nagyon pici kutyát. A jelenlegit is sintértől hoztam mint mindig, mindenki azt mondta hogy olyan picike, tuti csivavaméretű lesz. Gondoltam végre lesz egy igazán pici kutyám. Hát kiderült ahogy telt az idő hogy agár jellegű keverék, ő a valaha volt legnagyobb kutyám :D Nagyon apró és kis dagi volt picikorában, most meg egy magas, vékony, nyúlánk kutya, hatalmas mozgásigénnyel. De ugyanúgy imádom az összes kutyát mérettől függetlenül. Nem a külsőségek számítanak, mind ugyanolyan értékes és mind ugyanannyi szeretetet ad.
2021. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Hát én aztán mondhatom anyámnak. Hogy az ilyen miniatűr kutya biztosan nem egészséges.

Miért nem lehet csak egy szinttel feljebb lépni. Egy 5 kilós törpe tacskó már teljesen oké és még sétálni is tud.

Én minden délután 2-3 órát gyalogolok suli után, mert utálok semmit csinálni és sovány egész nap ülünk, muszáj mozognom, mielőtt nekiülök a leckének.

Menhelyesről meg hallani sem akar, pedig az olcsóbb és a felnőtt kutyák többnyire szobatiszták már, vagy hamar azok lesznek.

Meg hát hálásak és különlegesek.

2021. febr. 21. 21:50
 16/36 A kérdező kommentje:

Tudom, csak nekem nagyon furi, hogy fele akkora mint egy átlag cica.

De amikor itt lesz, majd biztosan megszeretem.

Csak hát folytathatom egyedül a sétáimat.

2021. febr. 21. 21:52
 17/36 anonim ***** válasza:
68%
A csivavát is lehet sétáltatni.
2021. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
82%

Szerinted a csivavát talán nem kell sétáltatni?

Oké, szerintünk meg te vagy furi. 😃

2021. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
De, csak hamar elfárad.
2021. febr. 21. 22:18
 20/36 anonim ***** válasza:
71%

Simán lehet, hogy egy “törpe” csivavát nem lehet sétáltatni.

Egy valódi csivava is kifárad 1 óra sétától...

Egy törpe csivava pedig degenerált, ez nem sértés, ez a szakszó.

2021. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!