Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyapelenkának van gyakorla...

A kutyapelenkának van gyakorlati haszna?

Figyelt kérdés

Ugye elvileg káros, ha egy kutyát, a szobatisztaságra neveléskor kutyapelenkára szoktatsz, mivel ezzel csak azt tanulja meg, hogy szabad bent üríteni, és a kutya nem tud különbséget tenni a pelenkára és a parkettára ürítés között.


Ez esetben van bármi valódi értelme ezeknek a leteríthető kutyapelenkáknak? Akár a szobatisztaságra neveléskor, akár más helyzetben. (Én pl. egyedül hordozóba, esetleg szobakennelbe tudom elképzelni, de nem véletlenszerűen leterítve a nappali padlójára.)


Ti szoktátok használni valamire?



2021. márc. 1. 11:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%

Csak mondjuk örülnék valami magyarázatnak a lepontozóktól, akkor is, ha csak az, hogy szeretne előrébb kerülni a ranglistán. :-D

Én nem fogok változtatni azon, hogy használom és hogy mire, mert a kutyám tökéletesen szobatiszta normális esetben, de baleset velünk is előfordul. Valószínűleg kidobták, fél az autóban utazástól, hiába kap olyankor nyugibogyót, amikor nagyobb utazás van, akkor is minimum folyik a nyála, tömegközlekedésen ilyen gond nincs.

2021. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem az volt a baj hogy mentett a kutyád. Az enyém is mentett, és akárhányszor leírom, netán még azt is hozzá merem tenni hogy keverék, jön a nulla százalék :D
2021. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is lehet haszna, ha pl. valamilyen betegség miatt sokat kell ürítenie a kutyának és panelban laknak, persze nem séta helyettesítőnek.
2021. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%

Hogy lenne mar az baj, hogy mentett a kutyaja?

En nem pontoztam, alapbol hulyeseg szerintem ez a rendszer, de inkabb az lehet a baj, hogy az elso valaszolo leterit majd mindent pelenkaval, de aztan le akarja szidni a kutyat, ha odapiszkit.

Ugyanugy azt fogja megszokni, mivel balesetek pedig lesznek, hogy a pelenkas reszre mehet :D

A szidasnak pedig utolag nincs ertelme, csak akkor van, ha akcio kozben kapod el, kulonben nem fogja erteni!

2021. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
64%
De én nem azt írtam, 14-es.
2021. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
#14 és ezzel mi a gond? A pelenka azért lesz, hogy felfogja a baleseteket. Szerintem érthetően leírtam, hogy a pelenka sem lenne pisilésre fenttartott felület/terület, ha elkapom hogy bent pisil akkor mind1 hogy hol csinálja, de amíg felügyelet nélkül lenne, addig legalább a pelusra menne és nem a padlóra, kevesebb szag marad a padlón és nem is károsítja. Semmi zavaros nem lesz itt a kiskutyának. De látszik milyen IQ betyárok járnak ide észt osztani.
2021. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%

16, mondjuk ezt én sem értem hogy hogy akarod kivitelezni anélkül hogy összezavarnád. Ha leteszed a pelenkát és pont rácsinál, nem oda ahol nincs pelenka, akkor leszidod? Akkor többé nem fog a pelenkára menni, legközelebb oda megy ahol nincs pelenka. De ugye oda meg nem szabad, mert akkor a padló bánja. Vagy a szőnyeg, vagy az ágy... A kiskutyák mindenhová képesek odapiszkítani.

Ha pedig 0-24-ben elzárod és csak egy pici elkerített területen létezhet az nettó kínzás.

Viszont arra még mindig kíváncsi lennék hogy melyik felnőtt-alátét olcsóbb a kutyapelenkáknál.

2021. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
37%
16-os, masok sertegetese az megy, de egy percig nem gondolkoznal el azon, hogy mekkora fhaszsag az, amit tervezel, de rendben :D Engem aztan nem zavar, nem en fogok 1-2 vagy tobb evig szenvedni a kutyam szobatisztasagaval.
2021. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
8%
Továbbra is azt bizonygatod nekem hogy alacsony a felfogási kédzséged. De minek is magyarázzam ilyeneknek.
2021. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem az egesz hazat teritsd le embereknek valo pelenkaval, ha biztosra akarsz menni :)
2021. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!