Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű, allergiás kutyának...

Audryenne kérdése:

Kistestű, allergiás kutyának tudtok ajánlani jutalomfalatot?

Figyelt kérdés

Valószínűleg csirkeallergiás a kutyám, ezért hipoallergén tápot kap. Mivel rendszeresen járunk kutyasuliba, fontos lenne, hogy találjak neki valamilyen jutalomfalatot, ami nem csirkés ill. nincsenek benne csirkeszármazékok. Eddig Vitakraft beef sticket adtam neki kis karikákra vágva, mert azt szereti, de valószínűleg ebben is mindenféle hús (tehát csirke is) benne van. Néztem más jutifalatokat is, de azok túl nagyok ahhoz, hogy gyakorlás közben kapja, mert sokáig nyamnyog rajta, ráadásul csak 2-3 darabot lehet belőlük adni naponta az ilyen kistestű kutyának.

Nincs valami ötletetek esetleg?

Gondolkodtam rajta, hogy játékkal kéne motiválni, de akkor teljesen bekattan, ugrál stb. Ha más nincs rászoktatom arra, de jobban szeretnék találni valami jutifalatot.

(ja és másfél éves havanese kutyus)


Előre is köszi a segítséget!


2010. aug. 18. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajtkocka? Általában imádják, és abban tuti nincs csirke :)
2010. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem szereti a sajtot :S
2010. aug. 18. 17:14
 3/7 Norczy ***** válasza:
Tápszemekkel próbáltad már? abból amelyiket eszi és nem lehet gond az allergiája miatt! Hátha az is érdekli!
2010. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát elég nagyszemű a tápja, de majd megpróbálom felvagdosni...hátha...
2010. aug. 18. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:
A csirkére allergiás, vagy a csirkés tápra? Egyébként ami bónusz, és tutira imádni fogja, és nincs benne csirke, az a sertésmáj. Azzal szerintem nyugodtan próbálkozhatsz.
2010. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A kutyusok szeretik a gyümölcsöt, adjál neki almakockát, répát, ilyesmit. Szőlőt ne!

2010. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Akkor majd próbálkozom, a májért tutira odalenne ő is...a gyümölcsöket majd megkostoltatom vele.:)

Amúgy a csirkére allergiás, minden formában, nem csak a tápban.

2010. aug. 19. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!