Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Allergiás lehet a kutyusom a...

Emy1991 kérdése:

Allergiás lehet a kutyusom a kutyaparfümre?

Figyelt kérdés
Vettem neki hery parfümöt és miután ráfújom dörgölődik neki mindennek. Most már menekül előlem, ha csak a kezemben van a parfüm. Próbáltam,h megszagoltatom vele,h ne érje váratlanul,mikor ráfújom, de nem segít. A kozmetikusa is ezt használta és akkor nem csinálta ezt. Akkor mit használjak,h ne legyen büdi a kutyusom?
2011. szept. 19. 13:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%

Tartsd tisztán, és barátkozz meg a gondolattal, hogy ő egy kutya, ergo kutyaszaga van.

A parfümöt meg dobd a szemétbe.

2011. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet, hogy allergiás rá, nagyon érzékeny bőrűek tudnak lenni. Vagy csak egyszerűen utálja a szagát.

Tartsd tisztán, ennek elégnek kell lennie, a tiszta kutya jó szagú önmagában is.

Ha nagyon büdi, vidd el állatorvoshoz, lehet, hogy a fogával vagy a bűzmirigyével van gond. Ezt viszont nem elnyomni kell parfümmel, hanem kezelni.

2011. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

5hónapos yorkiról van szó. Nem hinném,h a bűzmirigyével lenne gond és 1 hete voltunk nála és kozmetikusnál is.


Drága 1:A kutyákat nem lehet fürdetni hetente és már büdös. Azt hittem,h a tartsd tisztánnál jobb ötletet adtok. Nem mártogatom szarba elhiheted.IQ bajnok.

2011. szept. 19. 13:57
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

miért milyen szaga van? csak nem KUYTYASZAGÚ,?? nem szagolgatni kell, havonta 1 szer megfürdetni és kész. Az ilyen hüyeségeket mint pl a kutyaparfűm nem azért találták ki hogy a kutyád légfrissítője legyen, hanem hogy a plázacicák villoghassanak vele, hogy az ő minikutyájuk eperillatú... -.-"


Nem értem miért kellett "leoltani" az elsőt, kérdeztél, ő válaszolt rá, neki ez a véleménye, nem kell sértegetni.... -.-"


Remélem masnit is vettél a kutyának...

2011. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%

Édesöcsém... szerencsétlen állat.

A kutya kutyaszagú, mégha kicsi is meg úgy néz ki, mint egy plüssállat.

Mi a szarnak kellett bevállalnod, ha nem fogadod el, h KUTYA?

2011. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%

Ha egy héttel a fürdetés után büdös (tehát nem normális kutyaszagú, hanem büdös), akkor beteg lehet (gennyes sérülésnek, bélgyulladásnak, bőrbetegségeknek, szemproblémának, fogproblémának stb. lehet büdös szaga). Ez esetben a megoldás az állatorvos. De kutyaszaga azután is lesz.


A kutyaparfümöt pedig nem a kutyáknak találták ki, hanem a gazdáiknak, akik elég csacsik hozzá, hogy elhiggyék, hogy a kutyákat lehet "illatosítani".

Sajnálom, ha érzékeny kis lelkedbe gázoltam a válaszommal.

2011. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Az én lelkem nem gyenge nem kell aggódni. Én a véleményeteket kértem nem a lebaszást. Ez nektek segítség? Egyikőtök sem adott választ a kérdésemre. Nektek semmi jogotok nincs lehurrogni engem. Szerintem szépen is meg lehet mindent beszélni, nem mint taplók módjára. De hát meglepődnék, ha 1-szer is normálisak lennének itt az emberek. Megyek más oldalra,ahol nem ilyen bunkó a nép!!!!!!!!!!


Szépen kérdeztem, akkor normálisan kellett vna válaszolni okosok. Szegény kutyáitok.

2011. szept. 19. 14:49
 8/25 A kérdező kommentje:
Édesöcsém én nem mondtam,h nem fogadom el.h kutya. Látom a szókiforgatáshoz nagyon értesz.Mi vagy te politikus?! Majd megkérdezek okosabb embereket
2011. szept. 19. 14:53
 9/25 anonim ***** válasza:
68%

Drága, nem tudom, mi a baj. A magam részéről egyszer sem adtam tapló választ.

A véleményemet írtam, illetve tényeket, hogy betegség okozhatja ezt.

Valójában egyetlen lebaszást sem kaptál, ellenben immár 5 választ is.

De sebaj, picsogjál tovább, aztán törölgesd a kisírt szemed szegény kutyával. Ja, tényleg, büdös. Akkor ne.

2011. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Akkor olvasgasd vissza. Én nem szoktam picsogni, nem ismersz.Jah ha ez vélemény ne adj senkinek tanácsot a jövőben. Hálásabbak lesznek érte
2011. szept. 19. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!