Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudom hogy ritkán kapni...

Tudom hogy ritkán kapni tenyésztőtől 70-80 ezer Ft-ért francia bulldog kutyust , de most csak annyiért tudok venni , hol keresem annyiért ? esetleg valaki tud?

Figyelt kérdés
2021. márc. 13. 08:19
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
92%

Miért nem jó egy örökbe fogadott kistestű kutyus?

Ha nagy a szerelem egy bizonyos fajta iránt, akkor megértem, ha venni akarsz, de itt láthatóan nem az, akkor miért nem jó örökbefogadni?

2021. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
92%
Hát figyelj, túlszaporított divatfajta lesz és ha szapitól veszed, lehet többszörösét hagyhatod ott az orvosnál. Ha neked lennék, összespórolnám a pénzt és hivatalos tenyésztőtől vásárolt törzskönyves, szűrt kölyökre.
2021. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
89%

Francia bulldogot, de úgy általában brachycephal kutyát sehonnan nem kell venni. Itt már a tenyésztőtől sem tudsz olyat venni, ami életképes lenne, a lágy szájpadlást helyreállító műtét pedig százezrekre rúg. Megnyugtatlak, hogy a szapissal amúgy még így is rosszabbul jársz, a lágy szájpadlás torzulása miatti fulladás 'jó' esetben csak 6-7 éves korra alakul ki, a szapis kutya viszont ennyit sem él meg nyugiban. A dokik többségénél ma már 30e a beugró, ha beteg a kutya, és 100e alatt nincs műtét (plusz ehhez a laborok, ekg, utókezelés még ugyanennyi!)

Fogadj örökbe egy kutyát, vagy válassz másik fajtát, ezt a legnagyobb jóindulattal mondom.

2021. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
37%

#33-ast adom.

1*űen SENKINEK nem kéne ilyen fajtát venni, ha nincs kereslet, kínálat sem lesz és szépen kihal a fajta.

Ehelyett meg az okos és intelligens, gazdaimádó mudi próbál menekülni a kihalás elől.

Észhez kéne térni, emberek ....

2021. márc. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
93%

Aztan majd jonnek a kerdesek hogy a kiskutya parvos, suket, patellas legcsoszukuletes es meg a fule sem all mit tegyek kerdesek.


En a kutyamat 350 ezerert vettem(nem bulldog, ingyen sem kene)


Egeszseges jo idegrendszeru, kiegyensulyozott.

Ha barmi kerdesem van a tenyesztot barmikor hivhatom.

Barmikor segit mindenben.


Na mar most ha olcson veszel kutyat es baj van akkor a szaporito neked fel nem veszi a telefont es reklamalhatsz hogy 3 nap utan elpusztult ilyen olyan beteg.


Tenyesztok kozul is megkell nezni rendesen honnan vesz az ember.


Az ar pedig a kutya egeszseget, fajtatisztasag miatt annyi amennyi , szulok a fajtabetegsegekre szurve vannak.


Szaporito nem szűri semmire le a szuloket...

2021. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Jajjj itt mindenki sokat tudod , közben a nagyja nem adna ki 1 Ft -sem a kutyáért , meg tartani sem tudjatok pancser népesség , elsőnek a ti életteteket tegyétek rendbe utána osszatok itt lapot , nagy okosok , itt egyik ötök sem ér semmit , jelentéktelen emberek vagytok a sok közül , szóval ne azzal okoskodjatok hogy kell-e nekem kutya vagy nem, azt majd én el döntöm férgek !meg tehetném hogy vegyek akár 4 franci bulldog kutyust is ,de nem veszek mert nem pénzben mérem az életet , bár a ti életetteknél biztos többre nézek egy kutya életet 😁 nem veszek mert nem ér meg nekem 300 ezer Ft , bár az mondás akinek van pénze az spórol 🤷🏽‍♀️ Ugyeee?! Ez teljesen igaz ! Úgyhogy nekem itt senki ne mondja meg mit tegyek mert egy senkik vagytok mind 😚 na további szép életet puszi pááá!!!
2021. márc. 14. 16:11
 37/46 anonim ***** válasza:
96%

Központozás, helyesírás első körben. Aztán majd mikor tudsz értelmesebben beszélni, mint egy suttyó, akkor kezdhetjük újra.


Megtehetném, hogy vegyek fajtatisztát, de végül menhelyes lett. Nem ebben méred az életet (HAHAHA), de a pénzzel vagizol és másokat lenézed. Gondolom a trombitaráz fux a nyakban is nagyon menő. Mindegy.


A másik, ha megtehetnéd, akkor miért azt mondod, hogy most csak ennyid van rá? Legalább úgy hazudj, hogy ne lehessen egy gyors átolvasás után kiszúrni.


Senkik vagyunk, mondja ezt egy proli, aki 35 km-t nem tud utazni. Oksa.

2021. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy kisebbségi vagy?! Mostmár értem az egészet! :D
2021. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
86%
gondolom a szerencsétlen állat láncra lenne kötve egész nap a kert végében.
2021. márc. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Hát ha te láncon verve tartod a kutyádat én arról nem tehetek, 😅😱 it Magyarországon nagyon sok a szánalmas ember sajnos :/ azért tartunk ott ahol 😂erről ennyit ! És itt senki sem tanár hogy helyesírási hibáról papolyon 🤦🏼‍♀️Meg nem helyesírási verseny , az az idegesítő hogy akár hova ír az ember és van benne hiba az okoskodó “diplomás” emberek hirtelen meg jelennek és helyesírási tanácsokat osztogatnak , unalmasak vagytok és fárasztóak !!
2021. márc. 14. 18:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!