Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudom hogy ritkán kapni...

Tudom hogy ritkán kapni tenyésztőtől 70-80 ezer Ft-ért francia bulldog kutyust , de most csak annyiért tudok venni , hol keresem annyiért ? esetleg valaki tud?

Figyelt kérdés
2021. márc. 13. 08:19
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
96%

Mellément, nem vagyok diplomás, csak igényesebb nálad. Ebben az is benne van, hogy nem fogok olyan kutyát venni, akinek a szülei testvérek és ez miatt súlyosan beteg, nincsenek oltásai, stb. :)


"Papolyon", dzsízösz. :D


Véleltlenül sem az rossz az országnak, hogy a fajtád miatt a béke segge alatt az állattartási kultúra (meg sok más, mert gondolom az életed minden területén ennyire suttyó vagy), hanem hogy kiszúrtuk, hogy milyen ember vagy. Velünk van a baj.

Nem baj, cicám. Majd mikor kipózoltad magad a szaporítós, bőrbeteg, allergiás, légcsőszűkületes, ízületi beteg kutyával és kibszod az út mellé, akkor majd mi szar emberek elhozzuk a fajtamentőktől és gondoskodunk róla. Ahogy mindig lenni szokott.

2021. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
75%
Nemzetiségi jútuber vagyole?! 😁
2021. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
86%
Újra csak szükségét érzem ideírni építő jellegű tanácsként: abból a pénzből amit kutyára szánnál, vegyél inkább helyesírási szótárt!
2021. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező! neked inkább plüsskutya kéne
2021. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
92%

meg tehetném hogy vegyek akár 4 franci bulldog kutyust is ,de nem veszek mert nem pénzben mérem az életet , bár a ti életetteknél biztos többre nézek egy kutya életet 😁 nem veszek mert nem ér meg nekem 300 ezer Ft



Nem pénzben méred az életet....aha...


Én sem pénzben mérem...ezért vannak mentett állataim, akikre többet költök, mint amennyit te valaha is fogsz.

2021. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
96%

Akárhonnan is nézzük a kutya egy luxuscikk. Akkor is ha menhelyes utcamix, akinek életében semmi baja, és kistestű, tehát olcsón kihozod, és akkor is ha tenyésztőtől veszed fajtatisztán, szűrt szűlőkkel, de a legrágább a szaporítós fajta, mert ott szinte biztos hanyagság lesz ami később az orvosi költségekben kell honorálni.


Nekem mixem van és menhelyes, és igénytelen is, tehát nem kell neki extra táp, kis testű és nem szedi szét a játékait sem, de így is belekerül havi 10 ezerbe a tartása, alap esetben. Én olcsón kihoztam és a féreg, kulancs és a kötelező oltások benne vannak az árba. Az meg már többszázezres tétel, hogy mennyit költöttem eddig rá. Ennél csak drágában lehet tartani. Márha felelősen akarod tartani (kutyatréner, extra orvosi vizsgálatok, felszerelések stb)

2021. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!