Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha megtámad egy kutya akkor...

Ha megtámad egy kutya akkor acélbetétes cipőnek volna ellene megállító ereje ?

Figyelt kérdés
Mentem korán munkába, acélbetétes cipő volt rajtam. Egy kutya megugatott a kerítésen belül, természetes jelenség. Azonban egyszer csak látom hogy kibújt valahonnan és szaladt felém. Úgy voltam vele ha nekem jön jól fejbe rúgom, de elég volt hogy ráordítottam és elszaladt. Ha nekem jött volna ért volna valamit az acélbetétessel a rúgás ? Közepes méretű kutya.
2021. márc. 16. 21:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem mitha akarnék, tehetek én róla hogy a sok agyhalott majomnak van esze kutyát tartani de rendes kerítést biztosítani nincs ?
2021. márc. 16. 22:11
 12/24 A kérdező kommentje:
Egy tacskót azért lazán fellehet rúgni :)
2021. márc. 16. 22:12
 13/24 anonim ***** válasza:
17%

Nem lehet felrugni egy tacskot sem, mert a tacskonak is lehet akkora gazdaja mint egy grizzlimedve!!! :)))


Megrugnad a kutyamat, kitepnem a labadat ... gondolkozz mar hulyegyerek! Ez nem vicc!

2021. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
72%
A villodzó fényeket és az elektromos szikrának a sercegését nem szeretik. Valószínű hogy köze van a villámláshoz, amikor minden kutya be van rezelve. Én este ha kóbor kutyával akadok össze, villogtatom rá a kerékpár lámpát, eddig bevált, mindig elbizonytalanodtak.
2021. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
42%

Ha megtámad egy kuty kezdj el őrjongeni mert a skinhedek barátnőjének 50% csivavája vagy tackoja van igy nem a kutya lesz a bajod hanem a lánchid 3 pillére.

Ezt csak egy példa volt nem akarok megbántani senkit

2021. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%
Vicces azért a sok "rugdalózós hülyegyerekező", ha nem tudjátok megnevelni a kutyátokat, és esetleg rátámad egy járókelőre, az ne rúgjon bele? mert kitépitek a lábát? :) Tényleg? És ki lenne a felelős vajon az ezt követő rendőrségi/jogi eljárás során, aki védekezésből rárúgott egy támadó kutyára, vagy aki 1. állattartó létére ezt a helyzetet lehetővé tette, hogy a kutyája nekimegy másnak, 2. még neki áll feljebb és testi sértést, önbíráskodást követ el. Nektek működik az agyatok egyáltalán, hülyegyerekek? :)
2021. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
45%

17 válaszolonak küldöm és rájon hogy jogilag kié a felelöség de mindenkinek ajánlom ezt a két cikket : [link]

[link]

(senki se sértögyön meg)

2021. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj 18, de mindkét cikk az állattartó felelősségéről beszél, néhány kivételt említve. Miért ajánlod őket a figyelmembe, nem ezt írtam én is? Sőt, továbbmegyek, én itt arról beszéltem, hogy egynéhány nagymellényes kutyatartó veréssel fenyegeti azt, aki meg akarja védeni magát a támadó kutyától, azt te minek nevezed? Biztos az a hibás, aki sétál az utcán, és a semmiből nekiszalad egy kutya....

Az első cikk ráadásul nem is magyar joggyakorlatot említ, ahogy elnézem ezt az oldalt.

2021. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánatodat kérem 18 vagyok félre értelmehetem a mondandód.(.̯ .)
2021. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
54%
14es te meg neveld meg a redvás dögödet, mert az orrod előtt vágom el a nyakát, meg neked is. Rohadt önelégült kutxab.zik...nevelnéd inkább, ha valaki rádtámad önvédelemből meg is ölheti te hülyegyerek. Tacskót meg fél lábbal kibelezi az acélbetétes ne röhögtess.
2021. márc. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!