Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha megtámad egy kutya akkor...

Ha megtámad egy kutya akkor acélbetétes cipőnek volna ellene megállító ereje ?

Figyelt kérdés
Mentem korán munkába, acélbetétes cipő volt rajtam. Egy kutya megugatott a kerítésen belül, természetes jelenség. Azonban egyszer csak látom hogy kibújt valahonnan és szaladt felém. Úgy voltam vele ha nekem jön jól fejbe rúgom, de elég volt hogy ráordítottam és elszaladt. Ha nekem jött volna ért volna valamit az acélbetétessel a rúgás ? Közepes méretű kutya.
2021. márc. 16. 21:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
60%
Valakinek sokkoló vagy kobra lapul a kabátjával, azzal izmozzál meg lofaxnyi kisbtacsikád. Kobrával ha fejbebaszol vkit ott döglik meg pláne ezek a nagyra becsült dögök. A támadó kutyád helyett meg örült h nem téged b.szott fejbe de úgy hogy bilire nyomorodsz. Húzd meg magad és tarsd telken belül a tetvedet.
2021. márc. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Engem elég sokszor támadott meg kutya, 1x kellett rúgnom. A határozott fellépés sokat számít, mert szerencsére az esetek többségében csak rád akarnak ijeszteni, nem akarnak komolyan támadni. De volt már nekem is olyan, hogy inkább felmásztam a betonoszlopra, mert futott felém hörögve az utcában egy kaukázusi. Az tipikisan az a kutya, amivel nem kezdenék közelharcba.


Amíg nem muszáj én sem szeretek bántani semmit, de volt olyan nem is olyan régen, hogy egy közepes testű keverék hátulról elég keményen belémcsípett és utána jött volna megint nekem. Na azt kénytelen voltam felrúgni.


Inkább akkor szokott neccesebb lenni a helyzet, ha a kutyámmal sétálok, mert volt olyan, hogy 2-3 önsétáltató falkába verődve neki akart menni az én kutyámnak. Akkor gondolkodás nélkül rúgok, mert bár meg tudná védeni magát, nem szeretném ha megcakkoznák.

2021. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de ha elvéted akkor szívás... Vagy ha nagy termetű a kutya nem ér sokat.

Én tartok magamnál paprikasprayt. Szerintem többet ér ha lefújod először és úgy rugdosod meg/ütöd le.

2021. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Ennyire ellenálóak ? Egy ember kidölne lazán tőle.
2021. márc. 17. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!