Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaugatásért, hol lehet...

Kutyaugatásért, hol lehet feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
A szomszed kutyaja szo szerint egesz nap ugat. Es nagyon zavaro. Este es neha ejszaka is ugat.

2021. márc. 22. 17:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10-es: sajnos nem minden gazdi ilyen.
2021. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

igen, kertesház

próbáltam beszéni a gazdival, mondta h megpróbál tenni valamit, de semmi nem történt:( alapjáraton esküszöm nem zavarna annyira, de mivel egyetemre járok sokszor éjszaka is tanulok és olyankor borzasztóan idegesítő

2021. márc. 22. 19:08
 13/21 anonim ***** válasza:
12%

Vegyél egy elektromos nyakörvet, a távirányító nálad, a nyakörvet meg adasd rá a kutyára


amikor ugat, akkor megnyomod a gombot, el fog hallgatni... nagyon hamar le fog szokni az ugatásról

2021. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
27%
Itt nálam.
2021. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
32%

Kutyaugatásért, hol lehet feljelentést tenni?


A Kutyaugatas Elleni Hivatalban :) ... ott van a So Hivatal mellett.

2021. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
39%

Szel zugasaert, a folyo csobogasaert, a madar csicsergeseert, a gepek zugasaert, a fiatalok bulizasaert, ... stb is szoktal feljelentest tenni valahol? Mert akkor a kutyaugatasert is biztos lehet.


Jo buli ez a feljelentgetes? En meg sosem probaltam.

2021. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Ne haragudj hogy ide írok.De ez engem is érdekelne. Én nem társas házban lakom, viszont a szóban forgó kutya sem a gazdi saját udvarán ugat. Eszükbe sem jut a saját telkükön belül tartani. Minden este elkezdi az ugatást a házunk előtt az ablakunk alatt egészen hajnalig,és amikor már világosodik,akkor megy haza. Számtalanszor kértük már hónapok óta, de semmi. Lassan úgy érzem magam, mint egy zombi mert kb 4-5 órát alszom, de azt is folyton megzavarva. És értem én hogy a kutyának ugatni kell mielőtt valaki ezzel jönne, de tegye már ezt a saját udvarján a gazdinak, és

Ébresztgesse őt. Arról nem is beszélve, hogy alig tudunk kilepni a kapun mindenhova odapiszkít és nem egy kistestű kutyáról van szó. Nekünk is van kutyánk, de udvaron belül, nem mások terhére. Szóval ha tudnátok segítséget hogy hol lehetne ezt jelenteni, hogy legalább egy felszólítást küldjenek nekik nagyon hálás lennék. Rendőrségen jelenteni, azért nem szeretném, mert más felelőtlensége miatt nem szeretnék bíróságra járkálni. Előre is köszönöm, ha válaszoltok.

2021. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Kockasajt123 válasza:

9-es, igazad van!


Az én szomszédomat sem érdekli a jó modor. Alapból arrogáns, ha nincs igaza olyan mint egy dúvad. A kutyája detto idegbeteg. Kizárják a lakásból, megkötik.

Ezek nem tudnak veszíteni.

Amikor csinálták nálam a tetőt, és be kellett menni a kertjükbe, tiszta hiszti volt, hogy letették a szakemberek náluk a fűben a létrát. Semmi nem történt a kerttel, vigyáztak. Senki nem akar rosszat, kárt okozni.

Láttam a konyhaablakból, amikor náluk dolgozott egy fiatalember, a fa korlátot csiszolta. Hát azt a szegényt úgy alázta, ahogy csak lehetett, már gondoltam átszólok, hogy ez kibírhatatlan.

Egy tipikus bántalmazó. Igazi retek, senki nem gondolná róla.

Mindig ordibálják, nekik négy gyerekük van. Kit érdekel, ők akarták, csinálják szó nélkül. Aztán mi köze a kutyaugatásnak ahhoz, kinek hány gyereke van?

2021. jún. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Kockasajt123 válasza:

Kedves anonim!


Nagyon nem jó feljelentgetni, én pl. nem szoktam.

Nálunk a szomszéd kutya a villany felkapcsolására is üvöltött.

Nem szabad este bemenni a wc-be?

2021. jún. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Kockasajt123 válasza:

17/19


Én most azért nem alszok, mert a szomszéd kutyája nem tud elnyugodni.

Neked hogy ugat a szomszéd kutyája a házad előtt? Nincs kerítés?

A kutyaszart át kellene neki dobni.

Hú, milyen emberek vannak?


Én felvettem a kutyaugatást a telefonomra. Nem tudom lehet-e videot csinálni,- nehogy még bajom legyen,- de a fürdőszobámban hangfelvételt készíthetek. Ahogy elkezdett ugatni a kutyus, lejátszottam neki a saját üvöltését a nyitott ablaknál.

Elkussolt. Ezt ki fogom még próbálni. Reggel fél kilenc előtt ott állok majd az ablak alatt. Ugyanis akkor ....ák ki szegényt az udvarra a lakásból. Nem ok nélkül ugat.

2021. jún. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!