Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehetett a kutyusom baja?

Mi lehetett a kutyusom baja?

Figyelt kérdés

Kicsi voltam, amikor a kutyám meghalt 10 évesen.

Úgy kezdődtek a problémái, hogy a mancsai vorosesen elszinezodtek, láza lett, a mellkasa megnagyobbodott.

Nem emlékszem, hogy az állatorvos mit mondott, amikor elaltatta, a kezelésére sem emlékszem.

Esetleg valakinek van tippje? Tudom, hogy elég csekély tünetet soroltam fel és már nagyon régen is volt, szüleim sem emlékeznek rá, de szeretném valahogy kideríteni.

Köszönöm



2021. márc. 24. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg az orvost nem tudod megkérdezni?


Ahová én viszem a kutyám dokihoz, ő minden kezelést rögzít a számítógépben és bármikor visszatudná keresni. Bár nem tudom ez mennyire régen történt.

2021. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2008 nyarán történt, sajnos nem tudom megkérdezni, már nincs meg a telefonszáma és visszavonult, már nyugdíjas.
2021. márc. 25. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Internettel sem mész sokra, megnéztem de a piros mancsra bőrbetegségek jönnek ki, mellkas megnagyobbodásra meg elég sok minden.
2021. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!