Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mudi, puli vagy inkább pumi...

Mudi, puli vagy inkább pumi lakásba?

Figyelt kérdés
Kizárólag benti kutya lenne, napi 2-3 órát sétáltatnánk, lenne játék, szabadon futkosás benne. Futni is tudnánk vele ha igényli, nyáron úszás, ha megszereti a vizet. Bérlakás lévén jó lenne ha nem lenne olyan ugatós. A mudi vagy mudi keverékek nagyon tetszenek, hozzám illőnek érzem a habitusát. Főleg tapasztalt emberek véleményét olvasnám és nem okoskodókét. Ajánlhattok más hasonló méretű és habitusú fajtát is.

2021. márc. 28. 22:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
31%
Remélem a te napod is jobban telt, hogy végül szegény mudi keveréket lakásban fogod tartani. Sok egészséget a kutyusnak! :)
2021. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
61%
Azért azt látni, hogy aki ellened beszél (nem “lakáskutya”) az jól le lett pontozva😂
2021. márc. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 A kérdező kommentje:
És most szerinted ez az én "hibám"? Én nem kértem senkit, hogy pontozzon valakit le vagy épp fel, mindenki magának döni el mit lát hasznosnak. Nehogymár az én saram legyen, hogy más szerint sem hasznos egy válasz... 🙄
2021. márc. 31. 09:50
 54/62 anonim ***** válasza:
51%

Tényleg csak felbújtani próbálja az embereket alighanem kutyája se lesz,csak jött trollkodni.

De unalmas ez a sok vita éhes patkány. :D


Ha meg annyira panel kutyát akarsz csinálni egy "mudira hajazó keverékből" csak rajta,próbálkozz.A te problémád lesz,ha ez igaz.

Ha nem fogod tudni kellően lemozgatni majd szét szedi a lakást,ugatni fog,neveletlen lesz mert nem lesz türelmed nevelgetni a túlpörgött kutyád és fogod eleget szívni a fogad,hogy miért nem hallgattál másokra.Nem te vagy az első aki rosszul választ kutyát.


Csak ne ide gyere majd kisírni a kutyás bánataidat,ha beigazolódnak az általam felhozott tipikus problémák..

2021. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
79%
Csak mert hasonlít egy adott fajtára, egyáltalán nem biztos, hogy van benne olyan ösztön, vagy ha van, akkor az erős. Az én keverék kutyám is hasonlít egy terelő fajtára, de ez az ösztön kifejezetten gyenge benne, van benne valószínűleg terrier is, ez látszik abból, hogy tud akár egész nap túrázni és el akarja kapni a rágcsálókat, és van benne öleb is, ami viszont gyengíti az aktívabb felmenők ösztöneit valamennyire, így tökéletes lakáskutya, kifejezetten szeret lustálkodni. Hogy a kérdező provokálni akarta-e az embereket, vagy valódi az élethelyzete, azt nem tudom, de mentett keverékek között azért elég összetett lehet ez az ösztön, hogy mi erős, mi gyengébb egy adott kutyában, nem olyan egyértelmű, mint fajtatiszta kutyák esetén. Erre pedig az én kutyám jó példa.
2021. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:
#54 nem kifejezetten érdekel mit gondolsz. Ha az miatt gondolod hogy troll vagyok, mert sok válasz lett, ez szintén nem az én saram. Csak a kérdés feltevését követően 25 válasz érkezett, a felének köze sem bolt a kérdéshez. Most 55 válasznál járunk, a válaszok 70%-a sima beugatás, segítésre hajlam alig van. Nem ez az első kérdésem, több fajtával vagy csoporttal kapcsolatban kértem már segítdéget, érdemi válasz nem érkezett. Csak akkor ugranal az emberek ha jól megmondhatják a tutit, de igazából ebben sem segítenek a kérdezőnek, csak azt irogatják mit csinál rosszul és mekkora szar. Ennyit erről. Most épp te generálod itt a feszültséget tök feleslegesen, mert azt hiszed akkora faszagyerek vagy.
2021. ápr. 1. 10:28
 57/62 anonim ***** válasza:
30%

Én adtam neked fajta tippeket is.szartál rá és elmentél inkább egy ""mudira hajazót"" beszerezni.

Ne tegyél fel kérdéseket és ne kérj tanácsot ha aztán úgyis a saját fejed után mész.felesleges kör neked is és nekünk is.

2021. ápr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 A kérdező kommentje:
Mert most neked kötelező itt válaszolgatni? :D Na nehogy már én ne tegyek fel kérdéseket azért mert nem azt fogom egyből csinálni amit megengedsz nekem... hát komolyan..
2021. ápr. 1. 11:21
 59/62 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem ezt a kédezőt.. az utolsó 5 hozzászólásból is látni mennyire el van tájolva... visszaolvastam mindent és az e,berek szépen leírták hogy “nekem ilyen kutyám van és ezt csinálja, szerintem neked...” ez neked nem elég segítség? Egyszer azt mondod, hogy “ugyis a te dolgod” másszor meg “ ugysem segitett senki és a válaszok 70%-a nem is a kérdésről szól” wtfff hát mindenki a felsorolt kutyákról beszélt, neked ez nem elég segítség? Aki meg olyan kommentet írt, hogx “nem lakásba való” azt elküldted a franba vagy “nem ez volt a kérdés” inkább tanulhattál volna a felsorolt dolgokból amiket a gazdák mondtak a kutyáikról. Pozitívan is fel lehet venni a dolgokat, hogy “jajj de jó ezt is megtudtam” és nem kizárni az lehet hogy segítségedre váló infromációkat ha már végre te is kutyás leszel, mert hogy “nem ez volt a kérdés” POZITIVITÁS!
2021. ápr. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
54%

Neki az lett volna a jó válasz,hogy bármelyiket viheti mert ő ezeket nézte ki magának.

Minden kérdező ilyen itt.

Felsorolnak olyan kutyafajtákat amiket kb csivavának se méltó módon tartanák (értsd panelba zárva 1-2 séta semmi egyéb mozgás),majd megsértődnek hogy a már tapasztalt azzal a fajtával élők azt mondják nem jó ötlet csinálja máshogy/szerezzen be mást.


1.Senki ne kérdezzen,ha nem fogadja meg mások tanácsait.Minden tanácsot nem kell elfogadni nyílván,de ha egyszer több olyan kutyafajtát tartó egyhangúan azt szajkózza,hogy neked oda nem való az adott fajta amit kinéztél akkor csak lehet benne valami igazság,nem?

2.Ha ígyis-úgyis beszerzel valamiről ne kérd ki mások véleményét.Mert ha előre tudják,hogy rossz helyre nem megfelelő körülményekbe kerülne egy kutya persze hogy leszólnak.


Szinte minden válasz tök normális volt,csak az a baja hogy nem vele értettek egyet.

2021. ápr. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!