Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kínzás lenne így a mudinak?

Kínzás lenne így a mudinak?

Figyelt kérdés

lakásba lenne tartva , egy belga juhásszal , macskákkal , napi 2-3-4 óra futkosás más kutyákkal , labdázás a gazdival , új trükkök tanítása , a régiek gyakorlása stb...

nem lenne kínzás neki?? gazdival sok időt töltene és ezek persze a hétköznapok , vinném kutyasuliba is , sok kirándulás , nyáron gyakran megyünk le a tengerbe úszni


2010. aug. 20. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
tengerbe ??nem semmi.szerintem nagyon jol erezné magát
2010. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké köszi :D
2010. aug. 20. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kínzás,. inkább az lenne neki a kínzás ha kizárnád mert egy mudi gazdamániás, folyton veled akarna lenni. A mudi híresen alkalmazkodó kutya, ha elgedet foglalkozol vele, úgy beleolvad a lakásba hogy jobb lesz mint egy szoba öleb. Az én mudijaim is bent laknak és imádnak kint lenni de bent jobban élvezik mert többet vagyok én is bent.
2010. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egy belga juhásszal így bánsz, akkor a mudi is biztosan jó helyre kerül majd. Inkább maradj a nap 3,5-4 órában, szüksége van ennyi mozgásra. A belgáddal biztosan jól ellesznek, csak a mudit megfelelően szocializáld, különben a többi kutyával össze is verekedhet. Örülök, hogy nem divaktkutyát szeretnél venni, ritka az ilyesmi manapság a panelosok körében. Sok sikert!
2010. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!