Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyust válasszam...

Melyik kutyust válasszam szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Képzeljétek, lehetőségem akadt, hogy kapjak egy kutyust. 4 fajta van megadva, amiből választhatok, mert az ember akitől vesszük 4 kutyája van és mind eladó. 16 éves vagyok, jön a nyár sok időm lenne a kutyusra, és szeretnék egy olyan kutyát aki játékos, pörgős, családbarát. Az udvaron lenne alvóhelye. Nem csak a szavazás fog dönteni, de érdekel azért mások véleménye/tapasztalata. :)


Szóval az alábbiak közül ki melyiket választaná? :)


Labrador

Tacskó

Francia buldog

Angol cocker spániel



2021. ápr. 15. 13:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%

Csak kintre egyiket sem, max. kinti-benti tartással.

Tanévben mennyi időd lesz a kutyára? A kutyát nem érdekli, hogy tanév van vagy nyári szünet, vele akkor is foglalkozni kell, ha témazáróra, érettségire, felvételire készülsz.

Honnan lennének a kutyák? Mentette valahonnan? Menhelyi önkéntes ideiglenes befogadó? Szaporító esetleg?

2021. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
8%
Szia szerintem a labrador vagy a tacskó közül válassz mert a francia bulldog nagyon lusta és csak aludni meg enni szeret az angol cocker spánielnek sok gond van a szőrével így nem ajánlom nekülnk labradorunk van nagyon jó családi kutya így nagyon ajánlom mert teljes mértékben lehet kint tartani mivel jeges vízbe úsztatják őket így nagyon jól bírja a hideget,a tacskót alapból leget kint tartani mert alapból egy vadászkutyának van kitenyésztve csak azóta már divatkutya vált belőle és mindenki lakásban tartja da amúgy vadászkutya. Remélem segítettem😁
2021. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Végül döntöttél?
2021. ápr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13. Igen, labradorra esett a választás :)
2021. ápr. 26. 08:31
 15/17 anonim ***** válasza:
Jol dontottel..nekem is labim van, szuper kutyusok. Az udvart lehet majd szetszedi fiatalkoraban, jol le kell majd farasztani. Imadnivaloak es rengeteg szeretetet adnak.
2021. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én a coccert ajánlom igaz ő inkább kinti benti. Télen ha lehetséges akkor jobb ha bent alszik, de nagy a szőre igy simán kint is elvan. A mienk is ilyen kinti benti, este bent alszik, de nagyrészt kint van. Igaz mikor itthon vagyunk a konyhaasztal alatt alszik.

Azerintem még a labi is jó választás

2021. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Bocsi láttam hogy a labi mrllett dönzöttél. Gratulálok!

Szupi választás

2021. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!