Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyust válasszam?

Melyik kutyust válasszam?

Figyelt kérdés
Nagy gondban vagyok,szeretnék egy kutyust megtartani de amelyik a legszebb az nagyon félénk,és nem is olyan kedves puszilkozós mint a többi.A másik bátor,mindenre kíváncsi,fut utánunk.6 hetesek,és nem tudok dönteni melyik maradjon.A félénk az olyan is marad,vagy változik még?A külsőt nézzem,vagy a belsőt?Nem tudom mit tegyek...

2015. febr. 26. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván a belsőt kell elsősorban nézni, de hat hetesen egy kutya sem lehet új gazdánál!
2015. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez milyen kerdes?

Ne mar emberek,mar a kutyaknal is? :(

Sose hallottam,hogy az emberek a kulsot meg allatokon is nezik.

Na de nekunk volt dalmatank,nagyon vidám,mindent szétszedős,egyáltalán nem bújós kutyus volt,a többit elis néztük de,hogy nem bújt nem jött utánunk már nem tetszett.:(

Most van egy kutyusunk,is biztos vagyunk benne,hogy végig vele leszek!

Nagyon bújós,szeretős,kis bambis,morgos másra,védelmező,és wááh tökéletes kutyus! Mondjuk a dalmatank szebb volt,de a kutyusom annyira elragadott (a mostani),hogy mindennel szebbnek látom.Pedig ő keverék.

Én azt mondom,hogy a bátor,mindenre kíváncsi,bújós kutyust válaszd!!! :)

2015. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.:) Igen valószínű,hogy a kedvesebbet fogom választani.
2015. febr. 26. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor éTapasztalatom szerint belső!!! :D
2015. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok telefonról írta és egy kicsit félre ment
2015. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!