Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan "koptassam" le?

Hogyan "koptassam" le?

Figyelt kérdés

Szóval lett egy ismerősőm. Mint kiderült neki szuka nekem hím borderem van. Rögötn azt akarta h engedjük össze őket. Én nem akartam. Miután eljöttem csomót rám írt hogy milyen jó lenne meg minden. Legutoljára azt irtam neki vissza: Nem szeretném a gondját vinni és nem is akarom szaporítani a kutyákat van elég vegyék tenyésztőtől vagy fogadjanak örökbe menhelyről nem jó szaporítani. Mire ő azt mondta h viszi ő a gondját meg hogy én is kapok akkor a pénzből ami jön.Na ez eléggé felidegesített de nem szeretném nagyon megbántani.


Hogy mondhatnám meg neki? Már annyiszor elmondtam mégis erősködik.



2021. ápr. 17. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Az ilyen ismerős, nem jó ismerős, mert csak kihasználni akar. Határozottan leírod neki, hogy köszönöd, de nem akarod. Ha ezután erőltetni próbálja, akkor szimplán nem válaszolsz az üzenetére. Ennyi. Találkozni is felesleges vele.
2021. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ivartalanítás?
2021. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha más nem kamuzz be valami,hogy a kutyádnak örökletes betegsége van. Az már csak eltántorítja.
2021. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Mégis miért nem akarod megbántani? Elmondtad szépen. Őt nem érdekli, hogy téged megbánt. Akkor? Ki ez az ember, hogy annyira kell az életedbe, ha egyszer hülye? Minek kell neked annyira jóban lenned olyan emberekkel, akikkel kellemetlenül érzed magad?

Ezt sosem fogom megérteni.

2021. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Mikor legközelebb ír, mond neki, hogy aznap délutánra van időpontod az orvoshoz ivartalanításra.
2021. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem hatarozottan es nyugodtan mondd meg neki, hogy nem erdekel es hogy ezt a temat zarjatok le.

Ha rádír hivd vissza, ha visszahivod es igy mondod meg neki nagyobb hatarozottsagra vall.

Ha nem veszi a lapot megmondod neki, hogy ha lehet akkor tobbet ebben az ugyben ne keressen teged (vagy ha zavaro szemely, akkor siman ne keressen teged).

2021. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha a bordered tenyésztőtől van mondd hogy a tenyésztő beleeggyezése nélkül nem szaporodhat. Vagy azt kellett volna ellőni rögtön az elején hogy már ivartalanítva van.
2021. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Az ivartalanítás lenne a legegyszerűbb, mert akkor nem is próbálkozna, de nem tudom, miben egyeztetek meg a tenyésztővel. Az ismerősnek nyugodtan bekamuzhatod az ivartalanítást, hátha leszáll rólatok. Ezek után kerülném nagy ívben.
2021. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!