Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ő kb. Milyen lesz nagynak?

Ő kb. Milyen lesz nagynak?

Figyelt kérdés

Kutya:

[link]

[link]


Szülők:

[link]


Leginkább arra vagyok kiváncsi hogy a szőr hossza és a fejen a fehér jegy milyen lesz felnőttként mert ugye van hogy kicsit változik a jegy ahogy nő.

Ha valaki esetleg tud olyan képet küldeni ahol hasonló a kutya szőr hossza és/vagy fehér jegye azt nagyon megköszönném.



2021. ápr. 27. 12:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
97%
Annyira ne éld bele magad kérdező, lehet már akkor foglalt volt mind amikor még meg sem fogantak. Csak hogy ne érjen csalódásként ha ebből az alomból nem lesz eladó kölyök már. Azért drukkolok.
2021. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is ez egy border collie kölyök.
2021. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
95%
Olyan lesz mint a képen az apja a Jack, hogyha jól tippelek, hogy a fekete fehér és nem a tricolor a hím. De tényleg a tenyésztő tud neked választ adni.
2021. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
56%
A szeme ha olyan lesz mint az anyjáé heterokróm, pfuu szép lenne.
2021. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
36%

13, 14-es vagyok.

Amúgy van még egy tippem, hogy hasonló lesz mint a hím,de a fej forma inkább a nőstényé, csak nem lesz olyan lenyúló fekete szakál mintája, mivel a képen nagyobb a fehér szőr szín a fej közelében.


Kb. ilyenre tippelek a heterokrómiával együtt, csak egy picit sötétebb kék szemmel.


[link]

2021. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
49%
Csak nem félmaszkos, hanem maskarás Zorro álarccal. Ezt elfelejtettem írni. 15-ös vagyok. :D
2021. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Találtam egy zorro álarcos képet is.

2021. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
23%

Az elso ket kepen nem egy tengerimalac lathato? :) Pedig az oriaskigyom megnyalta a szaja szelet :D


Jol van na, csak vicceltem ... persze, hogy aranyos a kismalac :)))

2021. ápr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

8

😅


9

Semmi gond csak szóltam


11

Tudom ezzel én is tisztában vagyok úgymond inkább a rosszabbra számítok hogy már foglalt mint hogy nagyon beleéljem magam és akkor megkapjam hogy már foglalt.


12

Igen ez egy fajtatiszta Border Collie a Shadow of the Sheen Border Collie kennelből.


13

Igen erre én is gondoltam annyival hogy neki a nyakáig végigmegy a fehér csík. Jah és igen a Fekete Fehér Jack a Blue Merle pedig Sydney.


14

Nekem a heterokróm valahogy nem jön be😶


15

Értem.


16

Zorro😂


17

Ilyesmire tippelek én is csak esetleg kicsit vékonyabb csikkal és a nyakáig.


18

Tengerimalaaaaac??😂😂😂😂😂

Na jó ezen nagyon röhögök. Nem ő egy Fajtatiszta Border Collie a Shadow of the Sheen kennelből. Lehet azért néz ki úgy mint egy tengerimalac mert a képen meg csak 9 napos.

2021. ápr. 27. 14:50
 20/36 A kérdező kommentje:

Egyébként ha már ennyi válasz jött tessék pár kép még:


Kutyuus:

[link]

[link]


Családi kép❤️(Sajnos az apa nincs rajta):

[link]

2021. ápr. 27. 15:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!