Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ő kb. Milyen lesz nagynak?

Ő kb. Milyen lesz nagynak?

Figyelt kérdés

Kutya:

[link]

[link]


Szülők:

[link]


Leginkább arra vagyok kiváncsi hogy a szőr hossza és a fejen a fehér jegy milyen lesz felnőttként mert ugye van hogy kicsit változik a jegy ahogy nő.

Ha valaki esetleg tud olyan képet küldeni ahol hasonló a kutya szőr hossza és/vagy fehér jegye azt nagyon megköszönném.



2021. ápr. 27. 12:19
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Rendben. És akkor ezt töröljem?
2021. ápr. 30. 09:42
 32/36 A kérdező kommentje:

A tenyésztő nem válaszolt de a legújabb posztja alapján láttam hogy ő kan.

Úgyhogy ezt a kennelt elengedtem és most kicsit több utána nézés után egyre jobban húz a szívem a Lucky for You kennelhez úgyhogy tervezek rá írni Kristófra de neki már Messengeren és bemutatkozó levelet is küldök és hosszabbra tervezem.

Megkérdezem az alomtervet ha kell akkor várunk még pár hónapot vagy egy évet vagy amennyit kell.

Üdv, egy kitartó leendő Border collie gazdi

2021. máj. 3. 17:17
 33/36 A kérdező kommentje:

Újra itt vagyok😂

Meg nem küldtem el de van egy alap levelem még ha nem is pont így küldöm el de valami hasonlóképp szeretném.

Úgyhogy ha valami ilyesmi levelet küldenék majd Kristófnak az jó lenne már?😂


Tisztelt XY!

XY vagyok, XY élek szüleimmel, két testvéremmel és egy 4 éves szuka labrador kutyánkkal.

Kertes házban lakunk, az udvar körülbelül 50m2. A Border colliera az interneten találtunk rá és elsőre megfogott minket mind külsőre mind belsőre. Amiket mi tudnánk neki biztosítani:

Prémium táppal való táplálás, kint-benti tartás (kutya ajtóval tehát szabad járása lenne), természetesen kötelező oltások, ivartalanítás, külső-belső paraziták elleni védelem, itthoni kozmetika (karomvágás, mancsszőr vágás, fürdetés, fésülés stb.), alap/közép szinten agility, néhány hétvégén kisebb kirándulások, illetve van ismerősünk akinek vannak juhai így terelni is tudna.

Nagyon szimpatikus az Ön kennele, szépek a kutyái illetve az almai. Megszeretném kérdezni hogy mikorra várható a következő alom amire felvesznek előjegyzés és kik lesznek a szülei, milyen kiskutyák várhatóak.

Hobbi célra szeretnénk egy szuka kiskutyát lehetőleg egy tavaszi alomból természetesen a megfelelő korban ivartalanítva.

Válaszát előre is köszönöm.

Üdvözlettel: XY



(Ez már egy NAGYON KICSIVEL hosszabb mint az előző)

Ilyet jó lenne majd küldeni Messengeren vagy meg van rajta mit csiszolni?

2021. máj. 4. 12:25
 34/36 Tabbouleh ***** válasza:

Sztem jó ez

A "milyen kiskutya várhatók" után én kérdőjelet tennék.

Érdeklődj, hogy mire vannak szűrve, nincs semmi lehetséges öröklött probléma stb

2021. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

34

Ha nézted az előző levelem olvashattak hogy ha nagyon izgulok elfelejtem az írásjeleket pontosan használni.

A szűrések és az örökletes betegségekről akkor akarok kérdezni amikor már meg írta a tervezett párosítás mert ameddig nem tudom kik lesznek a szülők addig nem akarom megkérdezni. Ha megírta és jó is lenne a párosítás (szőr nagyság, milyen színeket hordoznak stb.) akkor persze megkérdezném.

2021. máj. 4. 12:48
 36/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnos mint írtam kan így nem az enyém lett ez a kis szépség, de most itt van róla az eddigi összes kép:


Május 2:

[link]

[link]

[link]


Május 31:

[link]

[link]


Július 10:

[link]


Október 25:

[link]


Szerintem elképesztően gyönyörű lett és így még rosszabb hogy nem az enyém.😅😓

2021. okt. 26. 08:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!