Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ő kb. Milyen lesz nagynak?

Ő kb. Milyen lesz nagynak?

Figyelt kérdés

Kutya:

[link]

[link]


Szülők:

[link]


Leginkább arra vagyok kiváncsi hogy a szőr hossza és a fejen a fehér jegy milyen lesz felnőttként mert ugye van hogy kicsit változik a jegy ahogy nő.

Ha valaki esetleg tud olyan képet küldeni ahol hasonló a kutya szőr hossza és/vagy fehér jegye azt nagyon megköszönném.



2021. ápr. 27. 12:19
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Írtam nekik mostmár csak izgulok.
2021. ápr. 27. 15:13
 22/36 anonim ***** válasza:
52%
Pontosan ugyan olyan collie mint a többi,mint a szülei.Leszámítva az egyedi személyiség jegyeket.. :D
2021. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
26%

Mi van a labradorral?

Sikerült annyit foglalkozni vele, hogy lefogyjon?

2021. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

23

Ez most egy kicsit sem tartozik ehhez a kérdéshez de ha annyira érdekel akkor igen sikerült még egy nagyon minimális van hogy tökéletes legyen.

2021. ápr. 29. 22:42
 25/36 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező ez a kép nem az E alom, csak egy régebbi alom illusztrációja.


Volt egy másik kérdésed! A kép előtt lévő mondat, hogy jelenleg nincs jelenlegi almuk. Olvastad?


Az E alom tervezett alom.

2021. ápr. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
81%

Ok. Olvastam a masik kérdésed, szóval nem frissítették a weboldalt.


A válaszom is oda írtam, hogy valószínűleg vannak jelentkezők. Többen vannak akik terelő vizsgát is akarnak majd és versenyre is akarják vinni, és vannak akik munkakutyának szoktak ilyen fajta kutyát venni, szóval biztos van egy sorrend, így csak várnod kell.


Amúgy biztos ha nívós tenyésztő akkor megválogatja kinek adja el a kutyáit.

2021. ápr. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Akkor így mit csináljak?

Írják egy új levelet és ezt töröljék amiben részletesebben le írom vagy várják még?

2021. ápr. 30. 08:38
 28/36 anonim ***** válasza:
Mi van?
2021. ápr. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Bocsi kijavít a telefon:

Akkor így mit csináljak?

Ezt töröljem és írják egy új levelet amiben ezekre válaszolok meg rendesen bemutatkozok vagy inkább várják még hátha válaszoljak erre?

2021. ápr. 30. 08:58
 30/36 anonim ***** válasza:

Na még egyszer fuss neki és már tökéletes lesz 😃

Jó, értjük.

Szerintem kéne rendes bemutatkozó levél. Felvesz a listára aztán majd szól, ha te következel.

2021. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!