Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy a kutyám...

Normális, hogy a kutyám ivartalanítás után 2 nappal is ennyire bágyadt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy a 10 hónapos kan kiskutyámat szerdán ivartalanították, illetve kihúzták az egyik fogát, mert dupla volt neki.A műtét óta nagyon bágyadt, tegnap este pedig elkezdett gyorsan lihegni, nagyon vert a szíve. Szerencsére van étvágya. Eddig annyira fáradékony , ha hívjuk nem jön ide. Anya megkérdeze az állatorvost, szerinte sem jó, hogy ennyire bágyadt (pedig eléggé mozgékony volt, ivartalanítás előtt) Én annyira félek,nehogy valami baja legyen, mert rossz látni, hogy ilyen aluszékony. (fél éve van nálunk)

#bágyadtság #Ivartalitás #Lihegakutya #Rosszulvan #Rosszaközérzete
2021. ápr. 30. 14:46
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Légyszi segítsetek, SOS
2021. ápr. 30. 14:47
 2/18 anonim ***** válasza:
Vidd el az orvoshoz, nem az a legegyszerűbb?? Távgyógyítást vársz, vagy mit? Az orvos szerint sem oké, de eszedbe nem jut elvinni. A fájdalomcsillapítót beadtad neki? Az orvosnak adnia kéne. Az enyém miután kiment belőle az altató, ugyanúgy viselkedett mint előtte, én vigyáztam rá hogy ne futkározzon.
2021. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Az állatorvos beadta neki a fájdalomcsillapítót. Orvoshoz ma vitük, ő azt mondta, hogy nem valami jó ez a sokáíg tartó bágyadság. Nincs mostanában se pisi, se kaki. Az altató hatása már elmúlt, de nem lett jobb.Nem nagyon mozdul, csak ül egész nap.

De köszi első, hogy segítesz

11L

2021. ápr. 30. 21:06
 4/18 anonim ***** válasza:
Iszik is? Az a legfontosabb
2021. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem nagyon iszik. Mi itatjuk injekcióstűvel. Magától nem iszik
2021. máj. 1. 07:46
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szólnék a dokinak. Nekem múlt hónapban, 8 hósan lett ivartalanítva a kanom, és aznap még be volt lassulva, hányt is, de másnap reggelre már teljesen rendben volt. Kanoknál 1-2 napnál nem szabadna tovább tartania az ivartalanításból való felépülésnek. Az nagyon nem jó, ha nem iszik. Másik dokihoz nem vinnétek el? Ez nagyon fura nekem, hogy elvittétek és nem mondott vagy csinált semmit.
2021. máj. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Igen, ez nekem is nagyon furcsa. Miért nem csinált semmit a doki?
2021. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A kutyám Máltai selyemkutya, azok a fajta kutyák általában megviseli a műtét. Az orvos csak annyit mondott, hogy ha folyamatosan liheg, hívjuk fel.Tegnap fájdalomcsillapítót is kapott a kiskutyám. Utánanéztem azt írták a kanoknál egy max kettő napig tart a bágyadság. Viszont ugye ez már a 3-dik nap és még nem igazán lett jobb. Orvoshoz meg folyton nem tudunk rohangálni, mert anya is dolgozik, nem ér rá mindig. Más orvos meg nincs a környéken, csak ez az egy. De köszönöm 6-os válaszoló. Esetleg még meg tudnátok írni, hogy hogy érezték magukat a kutyáitok ivartalanítás után stb, csak. Mert kíváncsi vagyok, hogy nem csak az én kutyám járt így?

Előre is köszönöm

2021. máj. 1. 14:09
 9/18 anonim ***** válasza:
Az enyém másnap még nem volt túl aktív, de evett, ivott, minden rendben volt, sétált is. Utána lévő nap már szaladgált volna, csak én nem engedtem. Egyáltalán nem viselte meg a dolog, 17 kg-os keverék fiúcska.
2021. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. máj. 1. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!