Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy a kutyám...

Normális, hogy a kutyám ivartalanítás után 2 nappal is ennyire bágyadt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy a 10 hónapos kan kiskutyámat szerdán ivartalanították, illetve kihúzták az egyik fogát, mert dupla volt neki.A műtét óta nagyon bágyadt, tegnap este pedig elkezdett gyorsan lihegni, nagyon vert a szíve. Szerencsére van étvágya. Eddig annyira fáradékony , ha hívjuk nem jön ide. Anya megkérdeze az állatorvost, szerinte sem jó, hogy ennyire bágyadt (pedig eléggé mozgékony volt, ivartalanítás előtt) Én annyira félek,nehogy valami baja legyen, mert rossz látni, hogy ilyen aluszékony. (fél éve van nálunk)

#bágyadtság #Ivartalitás #Lihegakutya #Rosszulvan #Rosszaközérzete
2021. ápr. 30. 14:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
És a lihegés? Az nem a gallér miatt van? Csak mert én azt vettem észre, hogy ha rajta van a gallér akkor sokszor liheg, ha még nincs rajta, akkor meg nem liheg.
2021. máj. 1. 16:52
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát az enyém egyáltalán nem lihegett. De ha liheg, akkor is maradjon rajta mindenképpen
2021. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm
2021. máj. 1. 17:28
 14/18 A kérdező kommentje:
Ja és ha rajta van a gallér, akkor sírni is szokodt! Ez nálatok is íg van?
2021. máj. 1. 17:38
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem sírt egyszer sem, nem is nyüszögött. Először még zavarta egy kicsit de nagyon gyorsan megszokta. De ez szerintem attól függ mennyire hisztis a kutyus.
2021. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2021. máj. 1. 18:05
 17/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok, szerintetek miért liheg a kutyám? Azt figyeltem meg, hogy

csak ül és liheg. Mitől lehet ez?

2021. máj. 1. 20:36
 18/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok, végre jól van a kutyánk! Tegnap elvittem őt sétálni, azóta megjavult,olyan mint régen

🐱😁😊🐶🐕

2021. máj. 3. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!