Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mélyen alvó, rettenetesen...

Mélyen alvó, rettenetesen hangosan horkoló, nagy testű kutyát éjszaka fel lehet ébreszteni - mondjuk - kutyasíppal?

Figyelt kérdés

Mik az esélyek rá, illetve, ha közel 0, akkor mivel próbálkozhatnék, ami nem zavarja a szomszédokat?


Általában körülbelül 3 méterre fekszik légvonalban, társasházban.


2021. máj. 2. 09:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Miért akarod felkelteni más kutyáját?
2021. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy kutya horkol, nem valamelyik szomszéd? Ha ennyire áthallatszik, nagyon rosszak a falak, és mindig az alszik el hamarabb, aki horkol.
2021. máj. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1: Szerintem erre a kérdésre a kérdésem választ adhat.


#2: Igen, biztos, amióta melegebb az idő, kirakják éjszakára az erkényre. Éjjelente, mintha tehervonat menne át az agyamon.

2021. máj. 2. 10:02
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Egészségkárosító.
2021. máj. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
*erkélyre
2021. máj. 2. 10:02
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Na, hát az is megérne egy misét, hogy az erkélyre kiteszik...

Szóltál már nekik amúgy?

2021. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#4:

Ez így értelmezhetetlen.


#6:

Teljesen jogos a kérdés, tervezek velük beszélni, de még nem tettem meg.

Új lakók, az alattuk levőkkel jóban vagyok, és meséltek pár történetet, hogy mennyire bunkók. Például olykor - szerintük - az erkélyen pisil a kutya, ami le-lefolyik (nem, nincs növényük az erkélyen).


Tartok tőle, hogy elhajtanak, a közös képviselő tudom, hogy nem fog segíteni ebben a témában, ennél tovább pedig nem akarok menni, tehát állatvédelmi hatósági eljárást nem indítanék. Hangfelvételek, macera, eleve én fizetném az állatartás szemléjét, felmerülnek egyéb költségek is, közben nyilván egymásnak feszülnénk, és ahogy olvastam, meglehetősen ritka, hogy az eredmény pozitív.


Így szeretnék felkészülni a legrosszabb eshetőségre, amikor is nem sok mindent tudok csinálni.

Tipikus mocsok szomszéd pedig nem szeretnék lenni, aki fapapucsban tornázik éjfélkor, magyarul, aki direkt zajt csinál a - szerintem egyébként jogos - sérelemért cserébe, így arra gondoltam, hogy ha esetleg valahogy fel tudnám ébreszteni a kutyát, akkor hátha legalább addig nem hallanám a 90dB-es horkolását, amíg elalszok. Még annyit tennék hozzá, hogy természetesen az állatot sem szeretném semmilyen módon bántani.

2021. máj. 2. 10:21
 8/16 anonim ***** válasza:
15%
Ez most ugye valami vicces tema es csak felakarod dobni a napunkat? :) Zavar, hogy a szomszedban horkol egy kutya? :))) Tenyleg humoros! Koszi :)))
2021. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8: Nna, veled is csak többen vagyunk :)
2021. máj. 2. 12:39
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem ne zavard a kutyat, tegyel a fuledbe fuldugot. Vagy faraszd le magad lefekves elott. Kocogas, akarmi es jobban fogsz aludni. Nekem is volt nagy kutyam es nagyon durvan horkolt:)

Egyebkent ha felebreszted a kutyat "furcsa" hangokkal lehet elkezd ugatni, ami meg rosszabb lenne. Egyebkent se szep dolog felebreszteni az alvo " medvet" ahogy a mondas is mondja.

Sok ferfi is ugy horkol mint egy allat megse fujdossak a sipot a felesegek.

2021. máj. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!