Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya illene hozzám?

Milyen kutya illene hozzám?

Figyelt kérdés

Világéletemben macskás voltam, de szeretem a kutyákat is, és gondolkodom a kutyatartáson.

Olyan kutyust szeretnék ami nagyon barátságos, bújós, hizelgős, állandóan a gazdi kedvében akar járni...

Olyan cuki hogy kiakadna a cukiság faktor... (egy bulldog vagy pitbull nekem nem cuki...)

és ez nem olyan fontos de az is jó lenne ha lehetne rá számitani házörzés terén :)

Életem első kutyája lenne!


2021. máj. 2. 23:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
Lehet hogy off, de igazából a kérdésre már leírták előttem a választ, úgyhogy nem oszt nem szoroz, mit mondok. De egy kis pici kutya, akiről szokszor elmondtad hogy azt szeretnéd ha cuki muki édi bédi kis bigyó lenne, az hogy őrzi a házat? Ezalatt az ugatást értetted? Mert az panelban nagyon nem előnyös. Kertes házban meg értelme nincs, mert ha egy betörő meglát egy hisztiző bichont az nem fogja visszatartani, körberöhögi aztán bemegy mellette. Panelban meg nincs olyan hogy házőrzés, mert ott egyből az ajtón jön be a betörő, ha már bent van akkor meg egy kis pamacs nem fog tudni mit csinálni. Erre inkább egy őrző védő lenne alkalmas, aki megvédi az embert. Látom hogy írtad hogy ez nem fontos neked, csak gondoltam rákérdezek hogy ezt hogy kell értelmezni, mert próbálok különböző helyzeteket elképzelni róla de nagyon nem áll össze a fejemben :D
2021. máj. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem annyira fontos hogy védelmezzen, csak leirtam egy szempontot ami még fontos lehet :)


Nem kell fajtatisztának lennie, egy ölelgetnivaló ebet szeretnék :)

2021. máj. 3. 09:38
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézz egy menhelyt nézd meg a kutyusokat lesz miből válogatni.
2021. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor irány a menhelyek, kutyatelepek! <333
2021. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!