Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ezzel a szegény...

Mit tegyek ezzel a szegény kutyával? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek van egy kutyája. Nagyából 6-7 éves kan, németjuhász-labrador keverék. Egész életében láncon volt a kertjében, sétáltatva sose volt szerintem. Szegény kutya már évek óta még az utcára sem mehetett ki.


Elhatároztam hogy megkérdezem ezt az ismerősömet hogy meg-e vehetném tőle a kutyát és "kiszabadítanám" abból a fogságból amibe minden nap van.


Egyébként ez a kutya semmire se lett betanítva, kicsit kele-kóla, ugrál, nem hallgat semmire, igazából egész életét a kertbe élte le de még ott sem volt el engedve. Amikor lát engem akkor örülni szokott nekem ahogy néztem, mindig kézből meg is etetem és játszok is vele tehát már ismer (nagyából én állok hozzá legközelebb).


A kérdésem az lenne hogy szerintetek lenne esély rá hogy az ő korában megtanuljon szót fogadni, pórázzal sétálni ha elvinném? És tippeket amik esetleg jól jöhetnek is nagyon megköszönném gyakorlatiasabb gazdiktól.



2021. máj. 5. 15:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért figyelj, hogy ha elhozod, hogy ne vigyen oda rögtön még 1 Buksit 'házőrzőnek'! Az ilyenek altalában a következő héten veszik jófogáson az újabb kutyát...
2021. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!