Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnam beadni a kutyam...

Hogy tudnam beadni a kutyam menhelyre?

Figyelt kérdés

sziasztok. 4 evvel ezelott menhelyrol hoztam el ot mikor pici volt, eddig velem volt, nagyon imadom. de sajnos tehetetlen vagyok, mert el kell koltoznunk par honapra alberletbe, ahova nem lehet kutyat vinni.

idegennek nem is adnam, inkabb menhelyre ahol keresnek neki egy szereto gazdit.

hogyan mukodik ez a folyamat?


2021. máj. 9. 13:33
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
71%

10-es, szóval azért kell sajnálni a menhelyre kerülő kutyát, mert cuki, és azért nem kell sajnálni a többmillió leölt szarvasmarhát, sertést és baromfit, mert nem olyan cukik?

Micsoda erkölcsi magaslatok...

2021. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
62%
Elnézést hogy nem a kérdésre válaszolok, de itt mivel téma, tényleg ennyire megoldhatatlan kutyás bérletet találni?
2021. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
14%
Vegán, vega agyhalottal nem vitázok. Jobb esetben az ember nem eszi meg a kutyáját, ha csak nem kínai.
2021. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
34%

Elképesztő, hogy két mondaton belül hány érvelési hibát bírsz ejteni, 14-es...

Amint említettem, nem vagyok vegán (vegetáriánus sem), csupán képtelen vagyok felfogni, hogy míg a vágóhidak, állatkertek, bőrtermékek ellen alig tapasztalni némi felháborodást, egy menhelyre kerülő kutya kapcsán öt felvonásos görög drámákat gyárt a GYIK népe.

2021. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
8%
Nem tetszik, nem olvasod, tovább görgetsz. Problémád megoldva.
2021. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
41%

15 ezzel csak végtelen vitákba fogsz bonyolodni.

Hiába hogy egy állat, és a szenvedése egyenértékű egy marha szenvedésével, az emberek úgy viszonyulnak hozzá hogy a kutya különleges mert "társ", a marha élete meg értéktelen mert "arra van tenyészve".

2021. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
93%
Ha csak pár hónapról van szó, miért nem kerestek más megoldást?
2021. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

nos, mindenkinek koszi a valaszat.

sajnos a problema az, hogy csak par honapra tervezunk alberletbe koltozni de ez kihuzodhat hosszabb idore is (1-2 ev) . ismerosnel probalkoztam, hatha, de nem megy bele pedig meg fizettem is volna neki, hogy ottmaradhasson nala (a kutyakajan kivul) . de meg igy sem.

illetve van szerzodesem a menhellyel, hogy nem adhatok tul a kutyan, harmadik szemelyhez nem kerulhet. ezert maradt vegso megoldaskent a menhely :/

holnap ugyis felhivom oket es megkerdezem, hatha ideiglenesen ottmaradhat , csak nemtudom, hogy belemennek e

2021. máj. 9. 14:47
 19/38 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha szerződésed van a menhellyel akkor vissza kell venniük, de szerintem vissza már nem fogod kapni...
2021. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
84%

És ha olyan albit keresnétek ahová mehet kutya???


Azért egyre több az állatbarát albi.


Nekem ehhez nem lenne szívem.


Viszont ha szerződésben állsz a menhellyel akkor vissza kell vegyék.

2021. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!