Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnam beadni a kutyam...

Hogy tudnam beadni a kutyam menhelyre?

Figyelt kérdés

sziasztok. 4 evvel ezelott menhelyrol hoztam el ot mikor pici volt, eddig velem volt, nagyon imadom. de sajnos tehetetlen vagyok, mert el kell koltoznunk par honapra alberletbe, ahova nem lehet kutyat vinni.

idegennek nem is adnam, inkabb menhelyre ahol keresnek neki egy szereto gazdit.

hogyan mukodik ez a folyamat?


2021. máj. 9. 13:33
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
83%
Kerdezo,miert nem vesztek ki kutyas albit? Van belole sok!!!!
2021. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg egy kutyapanzióban kérhetnél valami egyedi konstrukciót, a hosszú tartózkodás miatt.
2021. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
69%

Arra nem gondoltok hogy mondjuk nem Budapesten él hanem egy vidéki kisvárosban vagy faluban ahol örül hogy egyáltalán valamilyen albérletet talál, nemhogy kutyasat?!

A menhely szerintem segíteni fog hogy ideiglenesen befogadjak. Vagy ismerhetnek valakit aki be tudja addig fogadni. Feltéve hogy ez tényleg csak ideiglenes.

2021. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
81%

Írtam a kérdezőnek remélem válaszol


Ha megoldható akk befogadom

2021. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

meglepoen sokan irtak privit, hogy befogadnak a kutyam arra az idore, igy itt koszonom meg nekik :)

de elobb megprobalunk masik albit keresni ahova lehet kutyat vinni, hatha, viszont ha igy sem sikerul akkor biztosan valakire rabizom arra a par honapra

2021. máj. 9. 18:58
 26/38 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező, ha neked nem kell a kutya, akkor a menhely nem fogja panzióztatni hónapokig, évekig. Visszaveszi és keres neki olyan gazdát, aki a felelős állattartást komolyan veszi.

Semmi baj, nem mindenki alkalmas arra, hogy gondoskodjon egy élőlényről. Csak utána eszedbe ne jusson soha a büdös életben újra állatot vállalni! Nincs rá szükség, hogy pár évente ha költözöl és kényelmetlen (meg amúgy sem olyan cuki kölyökkutya már) megszabadulj az újabb állatoktól.

2021. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

utolso. nem valaszoltam az elsonek, gondoltam rahagyom, gondoljon ki mit akar. de csak hogy tisztazzuk. miert lennek rossz allattarto, ha muszaj elkoltoznom es csak albiba tudok? Amit talaltam es megfelelo lett volna, oda nem engedik be az allatokat. Es egy agarrol van szo. neki rengeteg mozgas kell. itt tudtam vinni setalni es futtatora is ki tudtunk menni. nagy udvar is a rendelkezesere allt, de sajnos panelban, udvar nelkul neki is nehezebb lesz. mivel dolgozom, par orat elvolt az udvaron de a negy fal kozott gondolom nehezebb lesz neki. teljes kornyezetvaltozas. De atgondoltam es nem adom menhelyre, inkabb akkor olyan albiba megyek ahova lehet vinni es viszem setalni is. hetente egyszer pedig elmegyunk messzebbre kutyafuttatora.

Illetve az utolso mondatodra valaszolnek. Megis mit ertesz azon, hogy amugy sem olyan cuki kolyokkutya szoval megszabadulok tole? Mar megbocsass de nem azert hoztam ki a menhelyrol, mert egy cuki kiskutya volt. Azert hoztam el onnan, hogy jobb elete legyen, csaladja legyen, de jobban atgondolva keptelen lennek oda visszakuldeni akarmennyire is nehez lesz az elkovetkezendo par honap.

Es csak hogy megemlitsem, o elotte csak egy kutyam volt, o 13 evesen pusztult el , de sosem jutott eszembe az, hogy mivel nem kiskutya megszabadulok tole.

bar lenyegtelen hogy mit gondolsz, nem is erdekel, csak gondoltam tisztazom mert elegge verlazito felteveseket irtal annak ellenre is, hogy alberlet miatt gondoltam a menhelyre, nem pedig azert, mert mar nem kicsi, vagy "cuki" ahogy te mondtad

2021. máj. 9. 22:02
 28/38 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, ha segít a döntésben, a lakótelepen, ahol én élek, többen is tartanak agarat panelben, van egy gazdi két mentett agárral szintén panelban. Csak megfelelő méretű lakást kell keresni.
2021. máj. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
46%

Milyen fajta,milyen méretű,milyen korú,kertes házban éltetek eddig és kint volt tartva a kutya?


Akár ideiglenes befogadással én tudnék segíteni.

2021. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
46%
Ja,egyébként..panzió nem jöhet szóba ha mégsem adnád idegennek? :o
2021. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!