Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnam beadni a kutyam...

Hogy tudnam beadni a kutyam menhelyre?

Figyelt kérdés

sziasztok. 4 evvel ezelott menhelyrol hoztam el ot mikor pici volt, eddig velem volt, nagyon imadom. de sajnos tehetetlen vagyok, mert el kell koltoznunk par honapra alberletbe, ahova nem lehet kutyat vinni.

idegennek nem is adnam, inkabb menhelyre ahol keresnek neki egy szereto gazdit.

hogyan mukodik ez a folyamat?


2021. máj. 9. 13:33
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
25%
Az agárról pont azt mondják hogy micsoda lusta díványkutya.
2021. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
22%

Igen, az agár pont nem a nagy mozgásigényű fajta!

Kérdező, akinek van gerince, vállalja a rá háruló felelősséget. Ha ezt te nem akarod, nem kell se kutya, se macska, se hörcsög, se aranyhal, se gyerek. Sem most, sem soha többé.

2021. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
65%

Hogy a pi*ába ne lenne az agár aktív?

Az Afgán meg a Whippet talán nem az összes többi vadász,sport,versenykutya.

Borzoi? Saluki? Magyar agár?

Beszéltek itt is megint hülyeségeket..:D

2021. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó, te nyuszika. Az agarak arra lettek kitalálva, hogy mindent beleadva fussanak összesen kb napi 20-30 percet (de a kedvedért legyünk nagyvonaúlak, mondjuk egy órát). És emellett pihenjenek. Nem pedig arra, hogy egész nap dolgozzanak. Tehát az agár ilyen értelemben nem egy aktív kutya, amelyik megőrül, ha nincs vele napi 6-7 órát foglalkozva! Remélem fejlesztettem az elmaradt szövegértésedet.
2021. máj. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
51%

"Az agárról pont azt mondják hogy micsoda lusta díványkutya."


"Igen, az agár pont nem a nagy mozgásigényű fajta!"


Teljes mértékben azt állítottátok,hogy az agár nem nagy mozgásigényű fajta.

Egy óra futás neked nem nagy mozgás igény? Huskyval is futsz naponta 30 perc-egy órát.Border Collieval is,főleg ha munka vonalas.További munkakutyákkal/vadász/sport kutyákkal is mozogsz aktívan 30 perc egy órát.

Pont az takarja a nagy mozgás igényt.


Kis mozgás igényű egy mopsz amelyik fél óra sétákkal futtatás/aktívabb mozgatás nélkül elvan elvan.Mérsékelt mozgás igényű valahol eközött a kettő között.


Dobálózol itt tudatlanul a szövegértési problémákkal..humoros.:D

2021. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
27%
#35 az akitámnak bőven 2-3 óra séta kell egy nap, némi futkosós játékkal. És ő nem egy aktív kutya. Fél óra sétafika max egy idős mopsznak elég, egy fiatal fitt kutya simán megy ennél többet is. Tehát csúnyán alulsaccoltad a mozgásigényeket.
2021. máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is agaram van,és azt mondják nem nagy a mozgás igénye mégis 2 órákat kell fussak,futtatózzak vele,túrázni és kirándulni járunk a bükkbe hogy le legyen mozgatva.

otthon is szívesen elheverészik,de jobban érzi magát kint.

Sokkal inkább aktív kutya hiába mondja mindenki,hogy az agár nem az...

2021. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
29%

36,majd gyorsan fel fogom sorolni az összes fajtát pontos mozgás igénnyel,hogy senki ne maradjon ki,jó..?

Millió egy aktív fajta van,attól is aktívabbak sokan mint amiket leírtam.

2021. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!