Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatorvosnak nincs jelentési...

Állatorvosnak nincs jelentési kötelezettsége?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy melyik kutya kapott veszettség elleni oltást.
2021. jún. 2. 15:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ez most akkor azt jelenti, hogy nincs egy közös adatbázis, nem látnak rá az önkormányzatok egymás dolgaira? Létezhet ez?
2021. jún. 2. 19:46
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát.. de valamit csak látnak... különben honnan tudnák, hogy van kutyád?


Ha meg azt látják, akkor azt is, hogy be van jelentve. Lehet azt hiszik "elfejtetted" átjelenteni. Nem tudom.

2021. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát ugye először is az állatorvoshoz járunk rendszeresen, oda is le van adva minden adatunk, meg ebösszeíráskor is mindig bejelentem a kutyát. De ilyenkor mindig úgy van írva, hogy vannak a gazda adatai, és a kutya tartózkodási helye külön van írva. Én logikusan úgy képzelem, hogy most jött ez nekik, hogy ebösszeírás van, oké van itt egy ember, akinek van egy kutyája, akkor benézek az adatbázisba, hogy mit találok róla, hopp, a kutya lakóhelye máshol van, akkor megnézem hogy oda be volt-e jelentve, és ha igen akkor ügy megoldva, lezárva. De ezekszerint a valóságban ez akkor nem így működik. Nagyon furcsa ez nekem a számítógépek és az internet világában.
2021. jún. 2. 21:07
 14/16 anonim ***** válasza:
Az ügyintézőnek most így van "munkája", fontos feladatot végez, hogy kiderítse mi történt. Persze lehet tévedés történt, de azt tapasztalom sok esetben, hogy fölösleges köröket futnak az ügyek intézésével sok helyen.
2021. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden önkormányzat a maga területén lévő kutyákat 3 évente kormányrendeletileg kötelezve összeírja. Nincsenek kapcsolatban egymással az önkorik.

Megcsinálják az összeírást, aztán ki van pipálva a feladat. Púp a hátukon.

2021. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de ez a kutya nem az ő területükön van. Ahol ő van területileg, ott minden ebösszeíráskor be van jelentve. Írtam nekik, még nem válaszoltak. Nincsenek kapcsolatban egymással? Hát ez kritikán aluli.
2021. jún. 3. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!