Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Hogyan vegyem rá...

Mit tegyek? Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy bent maradhasson a kutya?

Figyelt kérdés
A szüleim ki akarják rakni a 4 hónapos kutyánkat azzal az indokkal, hogy ha megnő akkor nem fogunk elférni a házban. 4 hónapos németjuhászról van szó. Eddig bent aludt a házban, kezdtem fokozatosan kiszoktatni a kis házába nagyjából 2 hete , de nem akar kint maradni. Próbáltam anyuékkal megbeszélni, de nem akarják bent tartani estére a kutyát. Annyira fáj a szívem, hogy hallom kint sírni.

2021. jún. 9. 21:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Tanítsd meg, hogy ha bent van, csak a helyén feküdhet és nem járkálhat fel-alá. Akkor nehéz csak egy kutyától elférni, ha egy pohár vízért is kikísér a konyhába és mikor fordulnál meg mindig útban van. Ha látják a szüleid, hogy tényleg csak 1 m2-t foglal el a házból a kutya (és így nem szőröz össze mindent), talán megenyhülnek.
2021. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem járkált fel - alá szerencsére. Már aznap elkezdtem tanítgatni mikor hozzánk került ( 2 hónaposan) Anyumnak az nem tetszett, hogy ritka alkalmakkor kaki köszöntötte reggelente , de az azért volt mert nagyon mélyen aludtam akkor és nem ébredtem fel amikor bejött a szobámba😅

Meg most ebben a nagy melegében leginkább a cipőknél alszik.

Apunak meg az a baja, hogy olyan 5-6 órakor ébreszti fel. Ezt ő rontotta el, mert ilyenkor 1 db virslit kapott mindig, és nem ismeri be, hogy ő cseszte el.

2021. jún. 9. 23:38
 13/17 anonim ***** válasza:
27%
Nálunk csak kint van a kutya! Nagytestű és jól bírja! Éjjelre bezárjuk a pincébe, hogy ne ugasson! Így a szomszéd se akad ki🙃
2021. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%

Az éjszakára bezárás és a kertben való körbenézés jó ötlet!

Jön a nyár, esetleg tehettek ki neki egy kis kádba/medncébe pancsolni vizet. Nálunk az a kagyló alakú medence van, mindhárom kutyus szokott fürdőzni benne. Amíg ilyen fiatal a kutyád, simán hozzászokrathatod a vízhez (ha magától nem menne bele). :)

2021. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%

Nyaron bennt tartjuk a legkondi miatt. Telen bennt tartjuk ne fazzanak meg az izuletei....


Gondolom nincs erdod,ahol husokhet csak egy fuves /foldes kert,ahol hogutat kap .

2021. jún. 10. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
78%

Elég, ha annyit kiharcolsz, hogy a kánikulában be legyen engedve.

És úgy tudod elérni, hogy minden alkalommal letörlöd a lábát, rendszeresen tisztán tartod a bundáját, nem hagyod, hogy a házban végezze a dolgát, kitakarítod utána a házat, és te kelsz fel hozzá minden hajnalban. Ilyen a kutyatartás.🙂

2021. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%
Beszeld meg a szuleiddel, hagy maradhasson a te szobadban estere ... igerd meg, hogy majd te kiengeded ha este ki akar menni. Mond meg ha nem engedik meg, akkor kint alszol a kutyaval az udvaron :)
2021. jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!