Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy yorkit 20....

Találtam egy yorkit 20. 000-ért, megvegyem?

Figyelt kérdés
Szuka kutya, nomál méretű lesz (3kg) 1x olva 2x féreghajtva van. 2010. júniusi születésű :)
2010. aug. 26. 12:31
1 2 3 4
 1/39 riita. ***** válasza:
84%

Belinkelnéd ezt a 'yorkit'??

Most szerintem hiába fogjuk mondani,hogy "ne vedd meg",mert úgyis megfogod venni ha megakarod.

2010. aug. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
79%

Muszáj minden nap többször megkérdezned, hogy megvedd e a 20-30 ezer forintos yorkshire terriert?

Nem, ne vedd meg! - ezt mindenki leírta tegnap, erre Te felhívtad, addigra eladták, és most keresed tovább az ócsó yorkit.


Tudod mit? Én meggondoltam magam, vedd meg!

2010. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
76%
vedd meg, kellemes kinlodást élete végéig ...
2010. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
10%

Hülyék az előttem szólók -.-'

Persze, ha yorkit akarsz, vedd meg nyugodtan. Az is kutya. Nézd meg mielőtt megveszed,hogy egészséges-e, a szüleit, hogy egészségesek-e, jól vannak-e tartva. Amúgy aranyos kiskutyus, haveromnak is olyan van ;)

2010. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
78%

Ja, ha nem lennél ennyire igénytelen, és legalább egy kicsit érezném azt, hogy Neked számít, milyen kutyát veszel magadhoz, akkor adnék egy tel. számot.

Egy családi tragédia miatt keresnek egy fiatal, gyönyörű, törzskönyves yorkinak gazdit. (ismerősöm)

Ingyen fogják adni, de sajnálnám azt a kutyát, ha hozzád kerülne.

2010. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
77%
Ha akarod megveszed, ha nem nem. Én is sajnos kiskoromban nemtudom hány évig spóroltam egy westiere (szaporítótól vettem), és a továbbiakban sokkal többet költöttem az állatorvosra mint amennyiért megvettem. Kiderült hogy allergiás a tejtermékekre, így nagyon érdekes tápot kell neki vennem ami nem olcsó és a szőrével is rengeteg probléma lépett fel. Nemtudom, ha innét veszed ráadásul és drágábban vettem mint te (50.000 ft) és látod.? na neked ez megéri? és a kutyának?
2010. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Minek teszed fel ezt a kérdést minden nap???

Szerintem VEDD MEG!!!Tökre megéri az árát, ilyen jó vételt vétek elszalasztani! 6 kutya mellé kell még egy!!! De ne felejt el mellé venni egy állatorvost is, hogy ne csak hónapokat éljen a szaporítok 'gyöngye'!

sok sikert, és holnap ne kérdezd meg megint h megvedd-e! :)

2010. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
54%

12.42-nek:persze,vegye meg nyugodtan,hadd örüljön a szaporító a könnyen jött pénznek.

Attól,hogy "jól van tartva"a szülőpár,még lehet bőven genetikai probléma.

Divatkutya mindenkinek kell olcsón,ebből él a sok állatkínzó szaporító.

2010. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Miről beszéltek? Milyen 6 kutya? Nem vágom :S És mi az hogy hányszor kérdezem meg? Előszörkérdeztem mert eddig nem találtam ilyen yorkit. De ha nem akartok segíteni ne segítsetek. Amúgy meg szellő lány ha nem akarsz kutyát adni akkor minek ajánlgatod? Persze ingyen yorki...jó vicc
2010. aug. 26. 13:00
 10/39 anonim ***** válasza:
37%
Bírom az itteni hozzászólókat...Más talán nem tehet fel hasonló kérdést? Sokan szeretnének yorkit...
2010. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!