Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy yorkit 20....

Találtam egy yorkit 20. 000-ért, megvegyem?

Figyelt kérdés
Szuka kutya, nomál méretű lesz (3kg) 1x olva 2x féreghajtva van. 2010. júniusi születésű :)
2010. aug. 26. 12:31
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
77%
Az első keverék, a 2.-nak valószínűleg ezer baja van, azért ilyen olcsó.
2010. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
3%

Azt bírom a nagy csomó "tenyésztőben",hogy feljárnak ide,és nehogy már valaki törzskönyv nélkül adjon el kutyát, mert genetika így meg úgy. Hát nekik kellett volna 1 jó genetikus, hogy az apja meg az anyja ne csináljon ilyen borzadályt, na de mindegy.

De végülis, akkor a ti elképzeléseitek szerint, aki pároztatja a kutyáját, vagy meg 2 van neki és születik, az ölje meg az ebeket, mert ilyen formában úgysem bírja eladni. Na ezt nevezem én állatkínzásnak, nem azt ha valaki szeretne venni olcsón egy aranyos társat a minden napi életéhez...

A másik meg, hogy ha neki tetszik, akkor nemm ind1 hogy milyen fajta?? Szerintem a kédező nem szaporítani akarja, hanem csak 1 kutyát akar venni. Szerintetek ha nem veszi meg ezt a kutyát, és senki ne mveszi meg, mi lesz a sorsa? Gondoljatok már bele - nagy állatvédől -.-' pff

Nem tudom miért kellene 100ezrekért törzskönyves kutyákat venni, elmagyarázná valaki?

Vedd meg nyugodtan, vagy legalábbis menj el megnézni, hogy milyen a kutya, és ha tetszik, aranyos, kedves jószág, akkor igenis vedd meg, mert utána sajnálni fogod, hogy ott, akkor nem vetted meg.

2010. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. aug. 26. 14:49
 34/39 anonim ***** válasza:
69%

Szellő lány

Láttál te már 11 hetes német juhász kölyköt?Mert nem nagyon hinném!kb. 5 hetesen ekkora egy n.juhász mint ami a képen van!Az biztos hogy keverék az a kiskutya de az is biztos hogy nem lesz nagy testű....

2010. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
51%

"Nem tudom miért kellene 100ezrekért törzskönyves kutyákat venni, elmagyarázná valaki?"


Nem, nem magyarázzuk el százezredszerre is! Használd a keresőt. Csak pár napot kell visszaolvasnod a kérdések között és találsz jó sok magyarázatot!

2010. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
69%
NEM VAGYOK TENYÉSZTŐ,NEM IS LESZEK,csak a tököm telivan a sok barommal,akik miatt zsúfolásig vannak a menhelyek és fajtamentők,és termelik tovább a felesleget.
2010. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
77%
Ha ingyen akarnák rámtukmálni sem fogadnám el. Csak (igazi) tenyésztőtől vennék tk-s, szerződéses, garantáltan egészséges kutyát. Azt nem tudom megmondani neked, hogy te megvegyed e. Szerintem ne, de a legtöbb esetben úgyse hallgattok az emberekre. (akik 15-20 ezerért akartok kutyát)
2010. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Értem, megfontolom a válaszokat...:)
2010. aug. 26. 19:25
 39/39 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nem láttam még német juhász kölyköt.

De maradjunk annyiban, hogy a képen látható "yorkshire terrier" 11 hetesen sokkal nagyobb, mint amekkorának egy felnőttnek lennie kell.

2010. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!