Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy yorkit 20....

Találtam egy yorkit 20. 000-ért, megvegyem?

Figyelt kérdés
Szuka kutya, nomál méretű lesz (3kg) 1x olva 2x féreghajtva van. 2010. júniusi születésű :)
2010. aug. 26. 12:31
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok köze van a yorkihoz,de ha keverékért ki akarsz adni 20 ezret és segíteni egy szaporítón ,vedd meg.

Keveréket ingyen is kapsz százszámra.

Gondolom,az nem jó,neked olcsó divatkutya kell.

2010. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
74%

hát.. akkor megvan a bibi, mért adja 20ezerért. mert ez nem yorkie.

van benne valamennyi, de inkább más fajta. ettől még lehet egészséges, meg lehet ezért adja 20ezerért. mert egy fajtatiszta yorkienak föláll a füle, és rövidebb a pofája. meg alapból

"mini yorki"

1. mini yorkie nincs

2. nem yorki, hanem yorkie. +e


Hát én egy keverék kutyust 5ezerért vettem. És ez is egy keverék, és 20ezer az sok. Főleg hogy yorkie alig van benne.

2010. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
92%
Ez tényleg nem yorkie, attól még aranyos, de akkor már inkább menhelyen nézz körül. Rengeteg hasonló kutyát találsz.
2010. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
84%

Én mindjárt elsírom magam...

Drága kérdező, nem tudom feltűnt e, hogy a Te 20 ezer forintos yorkid ott a fényképen egy kölyök német juhász méreteivel vetekszik!


Legalább nézz utána a fajtának, ha már yorkit keresel!!!

2010. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
88%

Hát ebbe annyi yorkie van, hogy olyan a színe.


De amúgy én simán rávágnám, hogy egy színhibás labrador vagy valami hasonló keverék kölyök.


És szerintem olyan nagyra nő meg, hogy nem is tudod vinni a kezedben. Főleg hogy júniusban született, és 2 hónaposan már ilyen nagy. unokatesóm bernipásztora volt ekkora. Kb.


Ez csak egy rosszul sikerült keverék.

Azt hogy megveszed-e, az meg rajtad múlik.

Ha neked így is tetszik, akkor jó kutyázást.

2010. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
77%
Ha így is tetszik,nézzenkörül a gazdikersők között a neten,ingyen talál sok-sok ugyanilyet,és a befogadással két életet ment.
2010. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
50%

akkor már inkább ezt


[link]


egyik barátnőmnek biewer yorkieja van, nagyon aranyos. és legalább rendes a mérete.

2010. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó, ez is egy nagy kamu.

Mármint a képen lévő kutya lehet, hogy biewer, de Magyarországon alig van néhány tenyésztő, aki biewer yorkit tenyészt, ráadásul az sokkal drágább, mint a yorkshire terrier.

35 ezerért akkor kap az ember biewert (ráadásul több kutyáról van szó a hirdetésben!) amikor 20 ezerért yorkit.

2010. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem mindkettő kamu, az elsőbe a kutya biztos nem fajtiszta! a második meg családi okok miatt, na persze!
2010. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne vedd meg, mivel ez egy keverék! Az angol cocker spániel kutyum amikor 2 hónapos volt majdnem fele ekkora volt!:)
2010. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!