Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirke allergiás westie-nek...

Csirke allergiás westie-nek milyen prémium minőségű tápot és azon belül milyen fajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egy 9 hónapos West Highland White Terrier ( Westie ) kutyusom van. Sajnos allergiás a csirkére. Eddig Eukanuba tápot evett, amit el kellett hagynunk, nincs olyan fajtája amibe ne lenne csirke.

Ha más is járt ilyen cipőbe kérlek irjatok olyan prémium táp fajtákat amit ehet (nincs benne csirke, csirkeliszt...) találtam hasonló kérdéseket de konkrétan a táp fajták kellenének!

Például: Hill's, Royal Canin-re gondolok azon belül mit... Az Acana Pacifica halasat nem akarja enni az a gondom, pedig az lenne a legjobb táp.


2010. aug. 27. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is westiem van. Próbáld ki az Orijen 6 halas tápot. Jó minőségü, és sok jót hallotam az Orijenről. Ha nem vállna be az sem, akkor a Hill´s Puppy Lamb&rice-t próbáld meg. :)
2010. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hills bárány rízs. Az nem tartalmaz semmilyen szárnyas eredetű zsiradékot.
2010. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen a halasak lennének a legjobbak, de szerintem ő nem szereti a halat. Az Acana is itt áll, ha nagyon éhes akkor sem képes belőle enni... :S Kicsit félek más halasat venni, de ha a bárányost sem fogja szeretni rápróbálok.


RC-nek van csirkementes tápja? Hidratált csirke kifejezés mit takar?

2010. aug. 27. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt nemtudom, de ha csirke van benne akármilyen (hidratált vagy darált..) akkor ne vegyél neki, hisz mondtad h alerrigiás rá. Bár nemtudom hogy a hill´s ben van-e szója? :/
2010. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, ti úgy is kipróbáltátok, hogy csak sima csirkehúst kap? Akkor is jelentkeznek allergiás tünetek? Mert egy ideig mi is azt hittük arra allergis a kutyánk, aztán később úgy tűnt, inkább csak a szójára, vagy valami hasonló hozzávalókra.

Mi most ezt a tápot használjuk, de ha valóban allergiás a kutyád a szárnyasokra, akkor ez nem éppen jó neki. (Egyébként menj be pl. a Fressnapfba, vagy kérdezd meg az állatorvosotokat, melyik tápot javasolja.)

Leírom az összetevőket a táp zacsijáról, egyébként Real Nature a márkaneve.

Összetevők: Black Angus szárított marhahús (min. 17%), teljes értékű barna rizs, szárított Barbarie kacsahús (min. 10%), szárított Menhaden hering (min. 6,5%), köles, amaranth, friss zöldfűszerek, algakeverék, lazacolaj, (hidegen sajtolt) növényolaj keverék, áfonya, tojássárgája, zöld ásványföld (Terra Natura), (hidegen pergetett) virágméz, nyomelemek, vitaminok.

Többit nincs erőm leírni. :)

Nem tudom, hogy ez a táp mennyire jó minőségű, de nekünk bevállt.

2010. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*bevált
2010. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csirke allergia úgy derült ki, hogy nagyon erőteljesen vakarózott váltottunk halasra, mivel az nem tetszett neki igy maradt a főzés. Most megint adtam neki Eukanuba csirkéset és ismét erőteljes vakarózás van.... :( Már a kis sebeket nem akarom kivárni... Reméykedem, hogy megszereti a halasat, de ha nem a bárányosat ajánlom, hogy szeresse! :D
2010. aug. 27. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!