Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úszni nem tudó gazda engedje...

Úszni nem tudó gazda engedje tóba a kutyáját?

Figyelt kérdés
Kell számítani arra, hogy esetleg kimentésre lesz szüksége a kutyának? A gazda egy ilyen helyzetben semmit nem tudna tenni, mert nem tud úszni. Viszont a kutyának jót tenne az úszás és a hideg víz.

2021. júl. 20. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Legyen rajta hám és póráz, ha kell ki tudod húzni, zavarni nem fogja.
2021. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Vagy mentőmellény, hogy nagyobb szabadsága legyen. Nem drágák.
2021. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy 30 kilós megrémült kutyát még a profi úszó se tudná kihozni, de egy kistestűvel is nehezen boldogulna.


A hám vagy nyakörv jó megoldás.

Én most tanítom a labradoromnak a "Vissza" parancsot. Addig mehet, amíg nekem leér a lábam, ez pont az a mélység, ahol ő már úszik, én viszont még szükség esetén kitudom hozni.

2021. júl. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Eloszor meg kell szoktatni a kutyat az uszashoz ... erre a lassan melyulo partszakasz a jo ... de ha a kutyanak mar van vizbiztonsaga, akkor nem kell felteni ... megmenteni sem.
2021. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Elso kutyam meglatta a vizet, nekistartol es fejest ugrott a partrol :) Aztan ki kellett menteni, mert mahdnem belefulladt a Dunaba ... szerencsere semmi baj nem lett es kesobb mar felteni sem kellett, mert a viz kozelebe nem ment tobbat.
2021. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kösz, de én nem hiszek ezekben a mentőmellényekben, akkor inkább nem engedem vízbe. ::D A póráz még elmegy, de ott attól félek, hogy amikor megfeszül, akkor pánikba esik és attól süllyed el. Nem hangzik jó ötletnek és nem is láttam még ilyet senkitől.
2021. júl. 20. 21:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne engedd mélyre! Azt is szokták élvezni ha a lábuk leér és úgy játszol a vízben vele.
2021. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Vicces hogy a mentőmellényben nem hiszel (te is ki tudsz próbálni egyet, fenntart a vízen), de abban már igen, hogy azonnal elsüllyed ha megfeszül a póráz.
2021. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Nyakörv/hám és 10 méteres póráz. Így, ha bepánikolna a vízben ki tudod húzni vagy felfektetni a vízre, hogy ússzon. Plusz így nagyobb szabadságot kap.
2021. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Semmi olyan víztestbe ne, ahol egy örvény elkaphatja, mert akkor neki lőttek.
2021. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!