Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyát hogy lehet 1hétre...

Egy kutyát hogy lehet 1hétre egyedül hagyni? Kórházba kell vonulnom és addig csak ellátni tudják enni inni kapna minden ugyan úgy csak a mozgatás maradna el… ezzel valami kárt okozhatok a kutyámba?

Figyelt kérdés
2021. júl. 21. 08:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Én is túlaggódtam amikor először kellett itt hagynom őket egy hétre, de semmi gond nem lesz. A legjobb helye otthon van, ott vár haza, oda kötődik. Kutyapanzióban ne hidd hogy majd sokkal többet törődnek vele, ráadásul szerintem az sokkal nagyobb stressz neki, mint az hogy egy hétig nem lát, de a megszokott környezetben lehet. Remélem nem nagy a baj, jobbulást kívánok.
2021. júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Semmi gond nem lesz. Ahol én lakom, a kerületi állatvédők vállalták pandémia alatt, hogy akinek nincs más megoldás, vigyáznak az állataira (nem csak kutyára), ha kórházba kerül. Volt is olyan, akinek ilyenre volt szüksége. Nem 1-2 napig voltak a gazdik kórházban, az állatok pedig addig is biztonságban voltak jó helyen. A te egészséged is fontos, úgyhogy ne hanyagold el, nem lesz gond, csak megbízható emberre kell bízni a kutyát. :-)
2021. júl. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
33%
Én is hagytam itthon így kutyát,semmi gond nem lesz vele,ha van hová elhúzódni vihar és tűző nap elől.Mert mostanában mind a kettő veszélyt jelent mindenkire.
2021. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%
Van aki ránézzen, nem lesz vele gond. Na most viszont nem értem az állatos téma alatt válaszolókat. Múltkor volt egy csaj, aki pár napra elment volna nyaralni és nála is hasonló megoldás lett volna, hogy a kutya etetve van és rá van nézve, ott szétszedték a kérdezőt, hogy merészeli ezt, ha meg az ember kórházba kerül, akkor meg már "elmegy" kategória. Tudom, hogy utóbbi egy kényszerhelyzet, de szerintem 1 kutya se dől ha kardjába 1-2 hétig séta és különösebb foglalkozás nélkül marad. Kaja, víz, fedett hely legyen, meg napi pár jó szó és buksi simi. Ráadásul ez egy átmeneti időszak, sok kutya meg még ennyit se kap egész élete alatt.
2021. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
37%
Én senkit sem szedek szét ilyenért, de ugyanezt látom, 14-es. :-)
2021. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%

Az a lány azért lett "szétszedve" (tulajdon képpen szét se lett,csak elmondta mindenki a véleményét ami nem az volt,hogy egyetértettek vele..) mert ő egy olyan nagymamára akarta hagyni a kutyát aki önmagára sem tud figyelni.Nem tud sétálni egyedül,nem szívesen lenne a kutyával és leginkább csak teher neki az,hogy elvállalja a 2 (!!) hetes kutya felügyeletet ameddig ő szórakozgat Németországban.


Olyanra nem hagyunk kutyát aki nem akar és nem is tud rá figyelni.

Az,hogy itt bejárnak etetni teljesen jó.

Egyedül van a kutya,de nem lesz semmi baja.kint van a kertben.Az a másik kutya nem is a kertben lett volna.

2021. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!