Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni kutyatámadás...

Mit lehet tenni kutyatámadás ellen?

Figyelt kérdés
Napi szinten szembesülök a problémával, ma reggel is 3 kutya rontott ránk, akiket póráz nélkül sétáltattak. Közterületen kötelező a pórázhasználat, de nem tartják be. Hiába viszem én a kutyámat szanályosan pórázon, állandóan ránk engedik a kutyákat, sérülés is volt már ebből. Mit tudok én tenni?
2021. júl. 26. 09:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
22%

Tudod ez ugy mukodik az eletben, hogy a tengerbe pancsikolva siman legyilkolhat ezer fele allat ... kanadai erokben setalva is van jopar eloleny, aki siman megkostolna ... de nem is kell ilyen messzire menni, Romaniaban siman szetszednek a medvek ha olyan kedvuk van.


Erre mit csinal a magyar kutyasetaltato? :) Fegyverkezik! :DDD Rohejes vagy kerdezo!

2021. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
16%

Sok kis gender verpistike oltogatja itt egymast :) Latszik, hogy suliszunet van.


Nos!? Kepzett kutyak akkor is leteritenek, ha tortenetesen kes vagy lofegyver van nalad. Ergo: ha megtamad egy kepzett kutya, hiaba vagy te is katona ... a foldon fogsz vinnyogni 1 percen belul :)))

2021. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
29%
Képzett kutya megdöglik ha torkon melkason szúrják , szétcsapják a búráját viperával . Képzett kutya kifekszik paprikaspraytől sokkolótól mert ezekre nincs védelem sem képzés . Lőfegyverest de bárkit leterítenek akkor ha menekül vagy kitartja a kezét ahogy a gagyi bemutatókon ...
2021. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
31%
Nem unod még 2 naponta kiírni?
2021. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 qkker1 ***** válasza:
42%

"Na,már megint itt a kutya támadásos kérdező.."

Már kezdtem hiányolni az uszítását!

2021. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem a képzett kutyák szoktak támadni.
2021. júl. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
59%
Én az ilyen kutyákra jó határozottan rá szoktam ordítani, hogy ,,Takarodj!" és dobbantok felé. Kis terriertől kezdve komondorig eddig mindig bevált. Nem olyan bátor állatok ezek, ha úgy vélik, hogy erőfölényben vagy, visszavonulnak.
2021. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
85%
28as , törvényszerű hogy csak ilyen támadasok érnek téged ? Nem . Falkában érkezőkre dobbanthatsz 500at , megvadult kiéhezett veszett kutya tesz rá mit orditasz . Rokon tűzoltó , kierkeztek nagy garázstűzhöz . Luxus kégli , 3 meter magas termeskő kerítés acél biztonsági kapu ajtok . Kosárrol nyomták két oltókocsi 1-1 vizsugárral , le akartak menni amikor a telek hatsó reszéről a staff megjelent . Azot 4szer 5 ször bombázták reptették meg a slaggal amiben van Bar nyomás . 5. után kidögölve lihegve maszva is tamadni akart, akkor fújta le paprikával a parancsnok .
2021. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 kretens ***** válasza:
21%
Az igazság az hogy egy erős izmos küzdősportokban jártas embernek még van némi esélye egy kutya ellen de az átlagembernek esélye sincs ha nincs nála fegyver.Egy nagyobb testű kutya ellen amin sok fogási lehetőség van csak azoknak van esélye akik már rég óta sportszerűen űzik a birkózást mert mindegy hogy melyik végtagot kapja el a kutya a többivel maga alá gyűri és vagy a nyakát töri ki vagy a gerincét töri el a kutyának.
2021. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!